Για ακόμη μία χρονιά οι αθλητές και οι αθλήτριες της Νίκης Βόλου ξεχώρισαν με τις επιδόσεις τους, κατακτώντας πλήθος μεταλλίων στα Νικητήρια.
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
5η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ
50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:33.86 .
2η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:34.01
50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 00:37.20
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
6η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:11.76 .
7η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:15.55
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:06.21 .
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:14.49
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:08.90 .
2η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:13.40
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
2η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 01:05.50 ΕΣ
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
5η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 01:14.93
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 05:25.82
2η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 05:28.06
5η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 05:43.52 ΕΣ
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 05:07.99
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 05:00.90 .
2η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 05:02.06
4η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 05:12.49 ΕΣ
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:02.00
3η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:03.73 .
4η ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 01:04.00
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:01.64 .
2η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:07.49 .
3η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:09.30
7η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:06.90 ΕΣ
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
5η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 01:19.27
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΒΛΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΟΣΤΡΑΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 02:58.38 .
2η ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 03:00.57
5η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 03:00.30 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 03:02.67
5η 155543 ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 03:22.85
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η 159817 ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 03:21.32
5η 157075 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 03:12.09 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η 154863 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 02:42.03
7η 146367 ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 02:50.43 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η 157664 ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:43.68
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 02:52.04
1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 19:03.99 ΕΣ
1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 19:47.50
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
2η ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 00:26.86
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 00:28.87
9η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:29.81 ΕΣ
10η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:30.85 ΕΣ
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:28.77
5η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:32.02 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 00:33.81
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 00:35.70
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 00:43.73
6η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 00:38.05 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΒΛΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΟΣΤΡΑΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 00:38.18
3η ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:38.93
6η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 00:37.80 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:39.78
5η ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:42.10
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 00:40.53
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:44.69
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:14.10 ΕΣ
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:32.34.
6η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:49.44
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:28.14
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:40.05
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 01:08.57
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
4η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:12.83
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:10.07
2η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:16.12
3η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:17.24
4η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:18.01
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:12.94
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:23.25
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
1η ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 02:21.20
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 02:28.57
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:26.52
2η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:28.55
9η ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:34.44 ΕΣ
10η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:46.93
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 02:43.94
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:36.11
2η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:38.66
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:31.21
4η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:38.51 ΕΣ
5η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:40.81 ΕΣ
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
2η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 04:17.88
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 04:17.73
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 04:38.64
5η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 04:54.09 ΕΣ
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 05:01.53
2η ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 05:04.93
5η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 05:13.00 ΕΣ
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 04:50.20 ΕΣ
ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 04:55.00 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
5η ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 00:31.87
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
5η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 00:29.90 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
12η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 00:31.57 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
6η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 00:33.80
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:10.69
5η ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:20.54
9η ΚΙΩΣΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:20.17 ΕΣ
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:12.93 .
2η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:23.46
3η ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:27.49 .
5η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:28.38
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η 157077 ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:17.43
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
1η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 02:02.50 .
2η ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 02:02.75
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:09.28
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΠΑΡΙΣΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:23.16
2η ΒΛΙΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΟΣΤΡΑΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2001 ΚΡ-Α 01:23.55
3η ΓΚΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:23.72
4η ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:25.19
7η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 01:26.71 ΕΣ
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:26.01
2η ΛΟΥΠΑ ΜΗΛΙΤΣΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:28.58
4η ΓΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:32.04
6η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 01:21.21 ΕΣ
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 01:29.35
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 01:15.50
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 01:16.07
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 01:21.01
3η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΠ-Β 01:37.06
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
4η ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΚΡ-Α 02:32.48
200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:27.36
2η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:42.43
3η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 02:46.38
200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:57.83
8η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 02:38.94 ΕΣ
200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:22.60
5η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 02:32.39 ΕΣ
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΚ-Α 10:36.99
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2004 ΠΚ-Β 09:55.54
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΕΦΗΒΩΝ (50m)
1η ΛΕΥΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 1999 ΕΦΗΒ 08:56.20
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ (50m)
4η ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2002 ΠΑΙΔ 09:18.37
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2003 ΠΠ-Α 08:50.06
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 01:49.64
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΚΑΡΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 06:09.54
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η 161150 ΚΟΦΦΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 05:34.21
7η 161232 ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 05:48.06
10η 161142 ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 06:31.55
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 05:33.21
2η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 05:38.65
6η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 06:13.21
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 05:09.81
4η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 05:22.31
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 03:11.68
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 02:37.51
10η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 03:18.20
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 02:56.99
4η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 03:03.08
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 02:43.65
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 01:36.41
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:32.79
4η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:39.31
7η ΠΡΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:45.00
12η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:51.00
13η ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:51.98
16η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 02:03.06
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
15η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:52.50
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:37.71
9η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:40.17
10η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:41.31
12η ΜΑΡΚΑΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 00:42.51
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 00:37.56
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 00:34.13
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 00:55.74
20η ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:02.48
21η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:03.05
22η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:05.53
23η ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ9 01:07.65
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 00:46.87
7η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 00:52.77
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΚΙΤΕΡΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:43.25
9η ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:46.55
11η ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 00:49.66
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ9 00:52.75
22η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ9 00:56.90
25η ΔΑΙΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ9 00:58.97
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 00:41.39
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
2η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 00:39.31
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 00:40.40
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΙΟΥΜΟΥΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 00:37.22
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
12η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 01:36.67
18η ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ10 01:50.74
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
18η ΣΥΡΑΚΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 01:28.13
19η ΝΤΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΚΡ11 01:32.29
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:13.43
8η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:17.53
15η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:22.72
18η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΚΡ12 01:24.84
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΣΦΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 01:27.96
12η ΝΤΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 01:36.18
22η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ10 01:55.51
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:14.30
2η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:15.16
7η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:25.23
16η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:30.72
17η ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2006 ΑΓ11 01:30.85
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 01:14.37
6η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΣ.ΒΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΓ12 01:17.02
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:39.91
4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:13.63
4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:03.50