Η ΕΣΚΑΘ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τις γραμματείες για τα ματς του Σαββατοκύριακου. Αναλυτικά:
Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
16η αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου
16.30 Β. Παρασκευόπουλος, Ίωνας-Ελευθεριακός
Διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας Γ.
Γραμματεία: Ανδριοπούλου, Καραγεώργος, Τσιργούλα
17.00 Κλ. Αλμυρού, Γ.Σ. Αλμυρού-Γ.Σ. Αγριάς
Διαιτητές: Μπούγλος Π., Ηλιόπουλος (Μόρφη)
Γραμματεία: Πεγιούκα, Βελέντζας, Πολύζος
17.00 Κλ. “Ι.Πατάκης”, Νίκαια 2012-Κεραυνός Λ.
Διαιτητές: Φακίτσας, Καρλιάμπας (Βάρνας)
Γραμματεία: Γιάννη, Νταχμίρης, Οικονομίδης
17.30 Κλ. Ν. Ιωνίας, Αιολικός-Γ.Σ. Βόλου
Διαιτητές: Αβραμίδου, Κοντοστάθης
Γραμματεία: Βούλγαρης, Πασσιάς, Καροτσάκης
17.30 Κλ. Αγ. Θωμά, Σπάρτακος-ΑΕΒ Διμηνίου
Διαιτητές: Γκέκας, Πανταζής
Γραμματεία: Ανδρέου, Πέτσιου, Πετρόπουλος
19.30 Κλ. Αγ. Θωμά, Αστέρας Λ.-Φοίβος
Διαιτητές: Γκέκας, Πανταζής
Γραμματεία: Γκατζιάς, Ξίφτος, Ανδρέου
Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
16η αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου
18.30 Κλ. Αγριάς, Ιωλκία-Ανόρθωσις
Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Παπαγιώτης
Γραμματεία: Μαρούσος, Μαριτσούδη, Βενετσάνος
18.30 Β. Παρασκευόπουλος, B.C. Volos-Ίκαρος Λ.
Διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας Γ.
Γραμματεία: Καραγεώργος, Τσιργούλα, Ανδριοπούλου
18.30 Κλ. Φαρσάλων, Α.Σ. Φαρσάλων-Κένταυρος Ζαγ.
Διαιτητές: Πετρίδης, Δελημιχάλης
Γραμματεία: Σγούρου, Σακαβού, Μότσιος
19.00 Κλ. Αλμυρού, Δήμητρα Ευξ.- Νέοι ΑΕΛ
Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Γεωργοσόπουλος
Γραμματεία: Βελέντζας, Πολύζος, Πεγιούκα
20.30 ΕΑΚ Βόλου, Ανάληψη-Γ.Σ. Σκιάθου
Διαιτητές: Αβραμίδου, Καραθάνος
Γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Μαντούδης, Μαυρομιχάλης
Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
14η αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου
18.30 Κλ. Φαρσάλων, Γ.Σ. Φαρσάλων Κ21-Αρμένιο
Διαιτητές: Πετρίδης, Δελημιχάλης
Γραμματεία: Σακαβού, Σγούρου, Μότσιος
20.30 Β. Παρασκευόπουλος, Ολυμπιονίκης-Α.Ο. Σκοπέλου
Διαιτητές: Τσάλας Ι., Λιάκου
Γραμματεία: Τσιργούλα, Ανδριοπούλου, Καραγεώργος
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου
12.00 Κλ. Αλμυρού, Τιτάνες Αλμ.-Ηρακλής Χάλκης
Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Καραθάνος
Γραμματεία: Βλάχος, Πεγιούκα, Τσιργούλα
14.00 Κλ. Πλατύκαμπου, Πλατύκαμπος, Άδμητος Βελ.
Διαιτητές: Καρλιάμπας, Δότας Θ.
Γραμματεία: Δήμτσικου, Χαρίτος, Οικονομίδης
17.30 Κλ. Αγ. Θωμά, Καλοχώρι-Γ.Σ. Τυρνάβου
Διαιτητές: Παπαπρίλης, Δημοβέλης
Γραμματεία: Μότσιος, Σγουρού, Ξίφτος
Γυναικείο ΕΣΚΑΘ
10η αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου
20.00 Κλ. Μπάρας, Αίολος Τρικάλων-Ολυμπιάδα Λ.
Διαιτητές: Ράντος, Ροδόπουλος
Γραμματεία: Κουκουράβα, Πούλιος, Μερτσιώτη
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου
13.00 ΕΑΚ Βόλου, Ολυμπιακός Β.-Νίκη Β.
Διαιτητές: Αβραμίδου, Παπαγιώτης
Γραμματεία: Μαρούσος, Μαριτσούδη, Βελέντζας
14.00 Κλ. Ν. Ιωνίας, Ιωνικός Μαγνησίας-Ανάληψη
Διαιτητές: Κοντοστάθης, Γεωργοσόπουλος
Γραμματεία: Βενετσάνος, Πασιάς, Μαυρομιχάλης