Διαιτητές και γραμματείες στα παιχνίδια της ΕΣΚΑΘ

Η ΕΣΚΑΘ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τις γραμματείες για τα ματς του Σαββατοκύριακου. Αναλυτικά:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

16η αγωνιστική

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

16.30 Β. Παρασκευόπουλος, Ίωνας-Ελευθεριακός

Διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας Γ.

Γραμματεία: Ανδριοπούλου, Καραγεώργος, Τσιργούλα

17.00 Κλ. Αλμυρού, Γ.Σ. Αλμυρού-Γ.Σ. Αγριάς

Διαιτητές: Μπούγλος Π., Ηλιόπουλος (Μόρφη)

Γραμματεία: Πεγιούκα, Βελέντζας, Πολύζος

17.00 Κλ. “Ι.Πατάκης”, Νίκαια 2012-Κεραυνός Λ.

Διαιτητές: Φακίτσας, Καρλιάμπας (Βάρνας)

Γραμματεία: Γιάννη, Νταχμίρης, Οικονομίδης

17.30 Κλ. Ν. Ιωνίας, Αιολικός-Γ.Σ. Βόλου

Διαιτητές: Αβραμίδου, Κοντοστάθης

Γραμματεία: Βούλγαρης, Πασσιάς, Καροτσάκης

17.30 Κλ. Αγ. Θωμά, Σπάρτακος-ΑΕΒ Διμηνίου

Διαιτητές: Γκέκας, Πανταζής

Γραμματεία: Ανδρέου, Πέτσιου, Πετρόπουλος

19.30 Κλ. Αγ. Θωμά, Αστέρας Λ.-Φοίβος

Διαιτητές: Γκέκας, Πανταζής

Γραμματεία: Γκατζιάς, Ξίφτος, Ανδρέου

 

Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

16η αγωνιστική

 Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

18.30 Κλ. Αγριάς, Ιωλκία-Ανόρθωσις

Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Παπαγιώτης

Γραμματεία: Μαρούσος, Μαριτσούδη, Βενετσάνος

18.30 Β. Παρασκευόπουλος, B.C. Volos-Ίκαρος Λ.

Διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας Γ.

Γραμματεία: Καραγεώργος, Τσιργούλα, Ανδριοπούλου

18.30 Κλ. Φαρσάλων, Α.Σ. Φαρσάλων-Κένταυρος Ζαγ.

Διαιτητές:  Πετρίδης, Δελημιχάλης

Γραμματεία: Σγούρου, Σακαβού, Μότσιος

19.00 Κλ. Αλμυρού, Δήμητρα Ευξ.- Νέοι ΑΕΛ

Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Γεωργοσόπουλος

Γραμματεία: Βελέντζας, Πολύζος, Πεγιούκα

20.30 ΕΑΚ Βόλου, Ανάληψη-Γ.Σ. Σκιάθου

Διαιτητές: Αβραμίδου, Καραθάνος

Γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Μαντούδης, Μαυρομιχάλης

 

Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

14η αγωνιστική

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

18.30 Κλ. Φαρσάλων, Γ.Σ. Φαρσάλων Κ21-Αρμένιο

Διαιτητές: Πετρίδης, Δελημιχάλης

Γραμματεία: Σακαβού, Σγούρου, Μότσιος

20.30 Β. Παρασκευόπουλος, Ολυμπιονίκης-Α.Ο. Σκοπέλου

Διαιτητές: Τσάλας Ι., Λιάκου

Γραμματεία: Τσιργούλα, Ανδριοπούλου, Καραγεώργος

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

12.00 Κλ. Αλμυρού, Τιτάνες Αλμ.-Ηρακλής Χάλκης

Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Καραθάνος

Γραμματεία: Βλάχος, Πεγιούκα, Τσιργούλα

14.00 Κλ. Πλατύκαμπου, Πλατύκαμπος, Άδμητος Βελ.

Διαιτητές: Καρλιάμπας, Δότας Θ.

Γραμματεία: Δήμτσικου, Χαρίτος, Οικονομίδης

17.30 Κλ. Αγ. Θωμά, Καλοχώρι-Γ.Σ. Τυρνάβου

Διαιτητές: Παπαπρίλης, Δημοβέλης

Γραμματεία: Μότσιος, Σγουρού, Ξίφτος

 

Γυναικείο ΕΣΚΑΘ

10η αγωνιστική

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

20.00 Κλ. Μπάρας, Αίολος Τρικάλων-Ολυμπιάδα Λ.

Διαιτητές: Ράντος, Ροδόπουλος

Γραμματεία: Κουκουράβα, Πούλιος, Μερτσιώτη

 Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

13.00 ΕΑΚ Βόλου, Ολυμπιακός Β.-Νίκη Β.

Διαιτητές: Αβραμίδου, Παπαγιώτης

Γραμματεία: Μαρούσος, Μαριτσούδη, Βελέντζας

14.00 Κλ. Ν. Ιωνίας, Ιωνικός Μαγνησίας-Ανάληψη

Διαιτητές: Κοντοστάθης, Γεωργοσόπουλος

Γραμματεία: Βενετσάνος, Πασιάς, Μαυρομιχάλης