Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ το πρόγραμμα καθώς και οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων του Σαββατοκύριακου 11 και 12 Νοεμβρίου σε Α1, Α2, Β’ ΕΣΚΑΘ και γυναικείο πρωτάθλημα. Αναλυτικά:
Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
3η αγωνιστική
Σάββατο 11/11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-Α.Ε.Β ΔΙΜΗΝΙΟΥ
17:00 Ε.Α.Κ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.
ΓΡΑΜΜΤΕΙΑ: ΠΕΓΙΟΥΚΑ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΡΙΑ B.C.-Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
17:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΡΔΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ 2002-ΑΝΑΛΗΨΗ
19:00 Ε.Α.Κ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΠΑΖΩΛΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΝΑΝΟΥΛΗ-ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ-ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ
ΙΩΝΑΣ-Γ.Σ ΒΟΛΟΥ
19:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΟΛΓΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ-ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
19:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
4η αγωνιστική
Σάββατο 11/11
ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΙΩΛΚΙΑ
15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΟΡΑΣ-ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΟΤΣΙΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ.-ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ-ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ-ΡΩΜΗΟΥ-ΓΚΑΛΙΔΗ
ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΞΕΝΟΦΩΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΣΓΟΥΡΟΥ-ΑΝΔΡΕΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΣ-ΤΣΑΛΑΣ Ι.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΑΡΟΥΣΟΣ-ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ
Γ.Σ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21-Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ
18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Κυριακή 12/11
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ
11:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΓΚΑΛΙΔΗ-ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ-ΠΕΓΙΟΥΚΑ
Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Κυριακή 12/11
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΜΕΝΙΟΥ-Α.Ο ΣΚΟΠΕΛΟΥ
12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΜΕΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΑΣ Γ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΡΩΜΗΟΥ-ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ-ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ
B.C. VOLOS-Α.Ε.Σ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ
12:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΛΑΣ Ι.-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΜΑΡΟΥΣΟΣ-ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ-ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΡΩΜΗΟΥ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ-ΓΚΑΛΙΔΗ
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
1η αγωνιστική
Κυριακή 12/11
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. Κ21-ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15:00 Ε.Α.Κ ΒΟΛΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι.-ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ