ΕΣΚΑΘ: Οι διαιτητές και κριτές στα παιχνίδια ομάδων της Μαγνησίας

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια των ομάδων όλων των κατηγοριών ανακοίνωσε η ΕΣΚΑΘ, μαζί με τους κριτές.

Οι ορισμοί για τους αγώνες των ομάδων της Μαγνησίας έχουν ως εξής:

A1 EΣΚΑΘ

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

Ανόρθωση-Φοίβος (ΕΑΚ Βόλου, 17:00): Δόλγυρας-Γιαννούλης (Γκαλίδη, Βελέτζας, Πολύζος)

Δαναοί-Αιολικός Βόλου (Μπάρας, 18:00): Γκαρτζονίκας-Γκουλιώνης (Μητρόπουλος, Τσιάρας, Γκουγκουστάμου. Γυμν: Κουσαΐτης)

Ίωνας-ΓΣ Βόλου («Β. Παρασκευόπουλος», 18:00): Σταματόπουλος-Δημητρόπουλος (Πεγιούκα, Πασιάς, Καροτσάκης)

ΑΕΒΔ-Ανάληψη (Ν. Ιωνίας, 19:00): Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Ανδριπούλου, Μαριτσούδη, Βενετσάνος)

A2 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

BC Volos-Τιτάνες Αλμυρού («B. Παρασκευόπουλος», 16:00): Παπαγιώτης-Σκοτεινιώτη (Πασιάς, Καροτσάκης, Πεγιούκα)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

ΓΣ Σκιάθου-Ελευθεριακός (Σκιάθου, 12:00): Γιαννούλης-Κοντοστάθης (Μιτζέλος, Σαραντινός, Ανδριοπούλου)

Κένταυρος Ζαγοράς-MARSA (Ζαγοράς, 13:00): Δημητρόπουλος-Γεωργοσόπουλος (Γκαλίδη, Μαντούδης, Καροτσάκης)

Β’ ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Άνω Λεχώνια-Ολυμπιονίκης (Αγριάς, 11:00): Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Τοψάκης, Μπορλότος, Πολύζος)

Αρμένιο-Άδμητος Βελεστίνου (Αρμενίου, 12:00): Παπαγιώτης (Μαρούσος, Βενετσζάνος, Βελέτζας)

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

BC Volos-Αιολικός (Ν. Ιωνίας, 08:45): Παπαγιώτης-Σκοτεινιώτη (Μαρούσος, Μαντούδης, Γκαλίδη)

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου (ΕΑΚ Βόλου, 19:00): Καραθάνος (Μαρτυγάκη, Πολύζος, Βελέτζας)

Πρωτάθλημα Παίδων Μαγνησίας

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

ΑΕΒΔ-Νίκη Βόλου (Ν. Ιωνίας, 10:00): Παπαγιώτης-Σκοτεινιώτη (Μαρούσος, Μαντούδης, Γκαλίδη)

Ολυμπιακός Βόλου-Ανάληψη (ΕΑΚ Βόλου, 09:00): Γεωργοσόπουλος (Γρηγοροπούλου, Χούτα, Βενετσάνος)

Ακαδημία ΓΣ Βόλου-Ανόρθωση («Β. Παρασκευόπουλος», 09:00): Κοντοστάθης (Βλάχος, Ανδριοπούλου, Πεγιούκα)

Ολυμπιονίκης-Νίκη Βόλου («Β. Παρασκευόπουλος», 10:30): Κοντοστάθης (Μαρτυγάκη, Βλάχος, Ανδριοπούλου)

Αγριά-ΓΣ Αλμυρού (Αγριάς, 11:30): Δημητρόπουλος-Γεωργοσόπουλος (Γρηγοροπούλου, Βελέτζας, Πολύζος)

Ίωνας-Τιτάνες («B. Παρασκευόπουλος», 12:00): Κοντοστάθης (Καρρά, Ανδριοπούλου, Μαριτσούδη)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

BC Volos-Aιολικός (Αγριάς, 16:00): Σκοτεινιώτη (Μπορλότος, Τοψάκης, Βλάχος)

Αιολικός Β’-ΓΣ Βόλου Β’ (Ν. Ιωνίας, 10:30): Σκοτεινιώτη (Χούτα, Πασιάς, Πεγιούκα)

Πρωτάθλημα Εφήβων

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Ανάληψη-ΑΕΒΔ (ΕΑΚ Βόλου, 09:00): Παπαγιώτης-Γεωργοσόπουλος (Μπορλότος, Τοψάκης, Πολύζος)

ΓΣ Βόλου-Αιολικός (Ν. Ιωνίας, 12:00): Σκοτεινιώτη (Μαριτσούδη, Πεγιούκα, Πασιάς)

Δευτέρα 15 Νοεμβρίου

Ανόρθωση-ΓΣ Αλμυρού (ΕΑΚ Βόλου, 17:45): Παπαγιώτης-Κοντοστάθης (Καρρά, Βενετσάνος, Καροτσάκης)

Πρωτάθλημα Κ21

Σάββατο 13 Νοεμβρίου

Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων (Αγριάς, 13:30): Δημητρόπουλος-Γεωργοσόπουλος (Γρηγοροπούλου, Βελέτζας, Πολύζος)

Πρωτάθλημα Γυναικών

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΒΔ (ΕΑΚ Βόλου, 19:00): Παπαγιώτης-Γεωργοσόπουλος (Βενετσάνος, Καροτσάκης, Βελέτζας)