Την Τετάρτη 13/2/2019 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 6η αγωνιστική του 7ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2018-2019. Ο τελευταίος αντίπαλος  είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Εύβοιας.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Βασδέκειο, των Παίδων στις 12:30 και των Νέων στις 14:30.

Η ομάδα Κ16 της ΕΠΣΘ πρέπει να νικήσει την πρωτοπόρο Εύβοια την τελευταία αγωνιστική στο Βασδέκειο, κάτι εφικτό, αλλά και να χάσει βαθμούς η Φθιώτιδα στην έδρα της από την αδύναμη Ευρυτανία, πράγμα πάρα πολύ δύσκολο, επομένως πρέπει να γίνει ένα μικρό θαύμα για την 3η αυτή τη στιγμή ομάδα του Αντώνη Μάνδαλου, προκειμένου να προκριθεί στην επόμενη φάση.

Αντίθετα, η Κ14 της ΕΠΣΘ έχει ήδη προκριθεί από την 4η αγωνιστική και αν κερδίσει την Εύβοια την Τετάρτη προκρίνεται ως πρώτη, αφού έχει αποσπάσει ισοπαλία 0-0 στο πρώτο ματς.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΠΑΙΔΕΣ (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 11:00)

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  3. ΚΟΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  7. ΚΥΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΖΑΡΙΦΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΤΡΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  11. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  13. ΓΙΑΣΑΡΛΛΑΡΙ ΡΕΝΤΙ (ΕΡΜΗΣ)
  14. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΟΡΟΚΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  17. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ)

ΝΕΟΙ (ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 13:00)

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  3. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΣΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  4. ΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΝΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΑΓΟΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ)
  8. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  9. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  10. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ)
  11. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ)
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  13. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΚΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  15. ΤΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ)
  16. ΚΑΠΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  17. ΚΑΛΤΣΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ)
  18. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)