Οι κλήσεις του Αντ. Μάνδαλου για την προπόνηση των Μικτών τη Δευτέρα

Τη Δευτέρα 28/1/2019 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων της ΕΠΣΘ ενόψει των εκτός έδρας αγώνων με την ΕΠΣ Φθιώτιδας για την 5η αγωνιστική του 7ου ομίλου του Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών ομάδων, που θα γίνουν την επόμενη Τετάρτη 30 Ιανουαρίου.

Για τους ΠΑΙΔΕΣ ώρα προσέλευσης 14:15, ώρα έναρξης 14:30

Για τους ΝΕΟΥΣ ώρα προσέλευσης 15:30, ώρα έναρξης 15:45

Όλοι οι ποδοσφαιριστές θα πρέπει να είναι εφοδιασμένοι με το Δελτίο της ΕΠΟ.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΚΟΚΩΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  2. ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΚΑΡΒΕΛΗΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  5. ΜΠΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΔΗΜΟΥΛΑΚΗΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  7. ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΚΟΠΑΝΟΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  9. ΚΑΛΙΑΚΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  11. ΧΑΣΙΩΤΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  12. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  13. ΤΡΙΧΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  15. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  17. ΚΑΤΣΑΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  19. ΓΙΑΣΑΛΑΡΙ (ΕΡΜΗΣ)
  20. ΚΑΠΟΤΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  21. ΣΑΚΑΤΖΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  22. ΚΥΡΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  23. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  24. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  25. ΟΡΟΚΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  26. ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  27. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ (ΝΙΚΗ Β.)
  28. ΦΟΥΝΤΟΥΛΙΤΣΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  29. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ

  1. ΤΑΣΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
  2. ΚΑΘΙΝΙΩΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΔΗΜΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  5. ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  7. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  8. ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  9. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΚΟΚΚΑΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΤΟΓΙΑΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  12. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  13. ΝΤΟΝΤΑ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  15. ΚΟΛΩΝΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΚΑΛΤΣΟΝΑΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  17. ΚΑΒΟΥΡΑΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  18. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ (ΝΙΚΗ Β.)
  19. ΚΑΠΙΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  20. ΜΠΑΛΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  21. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΡΜΗΣ)
  22. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  23. ΚΩΣΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  24. ΝΙΚΟΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  25. ΑΓΟΡΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ)
  26. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ)