Νίκη και για την Κ14 της ΕΠΣΘ, 3-0 τη Φωκίδα

Στα θετικά αποτελέσματα επέστρεψε η ομάδα Κ14 της ΕΠΣΘ, καθώς επικράτησε με 3-0  στο παιχνίδι με αντίπαλο το αντίστοιχο σύνολο της Φωκίδας.

Ο αγώνας είχε διάρκεια 80 λεπτών (40 λεπτά κάθε ημίχρονο), με τον Αντώνη Μάνδαλο να χρησιμοποιεί όλους τους διαθέσιμους παίκτες με εξαίρεση τον αναπληρωματικό τερματοφύλακα Παπούλια.

Το σκορ άνοιξε στο 30ο λεπτό της αναμέτρησης ο Νταβλαμάνος, που διπλασίασε τα προσωπικά του τέρματα στο 65ο λεπτό. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε ο Λυκουρίνος στο 72ο λεπτό της αναμέτρησης.

Για την Κ14 αγωνίστηκαν ως βασικοί οι Κουτσογεωργίου, Μπέκος, Κοντογεωργίου, Νικούδης, Ειρινάκης, Θεοχάρης, Γιωτόπουλος, Νικολούλης, Σταυραντώνης, Νταβλαμάνος και Μάρκου. Επίσης χρόνο συμμετοχής πήραν οι Κάιο, Τουλγαρίδης, Σιούτης, Γεωργιτζίκης, Τσούτσας και Λυκουρίνος.