Οι διαιτητές στα ματς της ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο

Ο Δημητριάδης θα διευθύνει το Ρήγας-Αίας

Από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών και Βοηθών Διαιτητών για την Α’ ΕΠΣΘ (19η αγωνιστική), Β’ ΕΠΣΘ (18η αγωνιστική) και Γ’ ΕΠΣΘ (17η αγωνιστική). Για την πρώτη κατηγορία το πιο δυνατό ματς ανάμεσα σε Ρήγα και Αίαντα στο Βελεστίνο θα διευθύνει ο Δημητριάδης, ενώ στην αναμέτρηση Αγία Άννα-Σαρακηνός ορίστηκε ο Χαλβατζάκος. Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΘ – 19η αγωνιστική

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Γηπ. Γατζέας (3 μ.μ.): Α.Ε. 2002-Ακρόπολη

Δημητριάδης, Γεωργαντζής, Παναγιωτόπουλος

Γηπ. Αγχιάλου (3 μ.μ.): Πύρασος-Δήμητρα

Γραββάνης, Αγγελόπουλος, Σκρίμπας

Γηπ. Αγίας Παρασκευής (3 μ.μ.): Αγία Παρασκευή-Δάφνη

Πλακιάς, Σφυρής, Σακκάς Π.

Γηπ. Olimpico (7 μ.μ.): Αγία Αννα-Σαρακηνός

Χαλβατζάκος, Σακκάς Δ., Ευαγγελιάς

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Γηπ. Σκιάθου (12 μ.): Σκιάθος-Πρωτεσίλαος

Σαρρής, Αναστασίου, Τσαγγάρης

Γηπ. Βελεστίνου (3 μ.μ.): Ρήγας Φεραίος-Αίας Σούρπης

Δημητριάδης, Αντωνίου Κ., Τασιόπουλος

Τοξότης-Ιάσων Α.Μ. 3-0 α.α.

 

Β’ ΕΠΣΘ – 18η αγωνιστική

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Γηπ. «Βασδέκειο» (6 μ.μ.): Μαγνησιακός-Ανθ. Γαζής

Βλάχος, Δημητράκης, Γιάννης

Γηπ. Ριζομύλου (7.30 μ.μ.): Αστέρας-Σκόπελος

Αθηναίος, Αναστασίου, Τασιόπουλος Κ.

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Γηπ. «Βασδέκειο» (11 π.μ.): Ελευθεριακός-Ενωση Λεχωνίων

Τασιόπουλος Γ., Μπέλλου, Σαρακατσάνος

Γηπ. ΕΤΒΑ (11 π.μ.): Πηλέας-Μακρινίτσα

Θάνος, Κόκκαλης, Χασιώτης

Γηπ. «Π. Μαγουλάς» (3 μ.μ.): Αθλ. Κολλέγιο Νίκης-Πανιώνιος

Ευαγγελιάς, Τασιόπουλος Θ., Γερμάνης

Γηπ. Πλατάνου (3 μ.μ.): Μυρμηδόνες-Αγχίαλος

Χαλβατζάκος, Σαμαράς, Βλάχος

 

Γ’ ΕΠΣΘ/17η αγωνιστική

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Γηπ. Καναλίων (11 π.μ.): Απόλλων Καναλίων – Αθλος

Κούστας, Πούλιος, Παπαγεωργίου

Γηπ. Αργαλαστής (3 μ.μ.): Κένταυρος Ν.Π.-Α.Ε. Διμηνίου

Κούφιος, Ανδραδόπουλος, Τοζακίδης

Γηπ. «Βασδέκειο» (3 μ.μ.): Ερμής-Νέος Μαγνησιακός

Γκατζούνας, Τριφονίδης, Καρακίτσιος

Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (3 μ.μ.):

ΑΠΟΒ-Αχιλλέας, Κίττος, Κούστας, Γαλάνη

Ρεπό: Δημητριάς