Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Οι διαιτητές των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν στο πλαίσιο των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΘ έγιναν γνωστοί  για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 25 και 26 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές-κριτές έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Αγριά-Ελευθεριακός (Γήπεδο Αγριάς, 17:30)

Διαιτητές: Γιαννούλης, Μπούγλος Ι.

Κριτές: Βενετσάνος, Βούλγαρης Νικ., Πολύζος Ι.

Φοίβος 2002-Σπάρτακος Λάρισας (Κλ. Γιάννουλης, 19:30)

Διαιτητές: Παζώλης, Καραχρήστος Ν.

Κριτές: Κενανίδη, Νταχμίρης, Χαρίτος

Κεραυνός-ΓΣ Αλμυρού (Κλ. Αγίου Θωμά, 17:30)

Διαιτητές: Κοντογιάννης, Βόντζα

Κριτές: Σγουρού Ι., Μότσιος, Τσιοτίνος

Νίκαια 2012-Αστέρας Λάρισας (Κλ. «Ι. Πατάκης», 17:00)

Διαιτητές: Γιατρόπουλος, Δότα

Κριτές: Χαρίτος, Χόρτη, Νταχμίρης

Αιολικός-ΑΕΒ Διμηνίου (Κλ. Ν. Ιωνίας, 17:30)

Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Μπούγλος Π.

Κριτές: Μαριτσούδη, Πεγιούκα, Καροτσάκης

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

ΓΣ Βόλου-Ίωνας («Β. Παρασκευόπουλος», 17:30)

Διαιτητές: Τζαφλέρης Δ., Αβραμίδου

Κριτές: Τσιργούλα, Καραγεώργος, Καροτσάκης

 

Α2 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Κένταυρος Ζαγοράς-Ανάληψη (Κλ. Πορταριάς, 17:00)

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Λ., Λουλέ

Κριτές: Μαρούσος Κ., Μαντούδης Χ., Μαυρομιχάλης

ΑΣ Φαρσάλων-Ιωλκία (Κλ. Φαρσάλων, 18:30)

Διαιτητές: Δελιμιχάλης, Καραΐσκος Γ.

Κριτές: Γκαρλώφτη Δ., Καραγιάννης Μ., Γκατζιάς Ι.

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

ΓΣ Σκιάθου-Ίκαρος Νεάπολης (Γήπεδο Σκιάθου, 12:00)

Διαιτητές: Παπαγιώτης Γ., Λιάκου

Κριτές: –

Ανόρθωση-Ερμής Αγιάς 2018 (ΕΑΚ Βόλου, 18:00)

Διαιτητές: Σταματόπουλος Κ., Κοντοστάθης Χρ.

Κριτές: Πασιάς, Μαντούδης Χ., Βενετσάνος

Νέοι ΑΕΛ-BC Volos (EAK Λάρισας, 14:30)

Διαιτητές: Χριστοδούλου, Καραχρήστος Ι.

Κριτές: Χόρτη, Ανδρέου, Παπαδημητρίου

 

Β΄ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Ηρακλής Χάλκης-ΓΣ Τυρνάβου (Κλ. Χάλκης, 17:00)

Διαιτητές: Αγορογιάννης, Πανταζής

Κριτές:  Νανούλη Ζ., Γιαννούλα Χρ., Πετρόπουλος Χρ.

Άδμητος-Αναγέννηση Καλοχωρίου (Κλ. Ν. Ιωνίας, 19:00)

Διαιτητές: Καραθάνος Κλ., Λουλέ

Κριτές: Μπορλότος, Μαυρομιχάλης, Πολύζος Ι.

ΓΣ Πλατυκάμπου-Τιτάνες Αλμυρού (Κλ. Πλατυκάμπου, 14:30)

Διαιτητές: Αγορογιάννης, Πανταζής

Κριτές:  Νανούλη Ζ., Γιαννούλα Χρ., Πετρόπουλος Χρ.

Ολυμπιονίκης-Αρμένιο («Β. Παρασκευόπουλος», 12:00)

Διαιτητές: Κοντοστάθης Χρ., Λουλέ

Κριτές: Τσιργούλα Ελ., Χατζητρακόσιας Κ., Πολύζος Ι.

 

Γυναικείο Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Ολυμπιάδα Λάρισας-Νίκη Βόλου (Κλ. Αγ. Θωμά, 13:00)

Διαιτητές: Βόντζα, Βλαχούλης Αθ.

Κριτές: Πουρνάρα, Δήμτσικου Μ., Οικονομίδης Κ.

Αίολος Τρικάλων-Ανάληψη (Δημοτικό Τρικάλων, 19:00)

Διαιτητές: Γκουλίτος Αθ., Ροδόπουλος

Κριτές: Τσιάρας Στ., Κουκουράβα, Γκαρτζονίκας Κ.

Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Καρδίτσας (ΕΑΚ Βόλου, 12:00)

Διαιτητές: Αβραμίδου, Ηλιόπουλος

Κριτές: Μαριτσούδη Χρ., Καροτσάκης, Βελέτζας