Από τις 21 Σεπτεμβρίου 2019, που θα ξεκινήσει το Κύπελλο της ΕΠΣΘ ως τις 7 Ιουνίου 2020, που θα τελειώσουν τα πλέι οφ ανόδου της Α’ Τοπικής θα έχουμε δράση στο τοπικό μας ποδόσφαιρο. Αναλυτικά οι προγραμματισμένες ημερομηνίες:
Κύπελλο ΕΠΣΘ
Α’ φάση (26 ομάδες)
21-22/9/19
Κύπελλο Β’ φάση (16 ομάδες)
23/10/19
Κύπελλο Γ’ φάση (προημιτελικοί)
4/12/19
Κύπελλο Δ’ φάση (ημιτελικοί)
8/12/20
Τελικός: δεν έχει αποφασιστεί
Α’ ΕΠΣΘ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
1η αγωνιστική: 28-29/09/2019
2η αγωνιστική: 05-06/10/2019
3η αγωνιστική: 12-13/10/2019
4η αγωνιστική: 19-20/10/2019
5η αγωνιστική: 02-03/11/2019
6η αγωνιστική: 09-10/11/2019
7η αγωνιστική: 16-17/11/2019
8η αγωνιστική: 23-24/11/2019
9η αγωνιστική: 30/11-01/12/2019
10η αγωνιστική: 07-08/12/2019
11η αγωνιστική: 14-15/12/2019
12η αγωνιστική: 21-22/12/2019
13η αγωνιστική: 11-12/01/2020
14η αγωνιστική: 18-19/01/2020
15η αγωνιστική: 25-26/01/2020
1βη αγωνιστική: 01-02/02/2020
17η αγωνιστική: 08-09/02/2020
18η αγωνιστική: 15-16/02/2020
19η αγωνιστική: 22-23/02/2020
20η αγωνιστική: 07-08/03/2020
21η αγωνιστική: 14-15/03/2020
22η αγωνιστική: 21-22/03/2020
23η αγωνιστική: 28-29/03/2020
24η αγωνιστική: 04-05/04/2020
25η αγωνιστική: 11-12/04/2020
26η αγωνιστική: 25-26/04/2020
PLAY OFF – OUT
1η αγωνιστική: 02-03/05/2020
2η αγωνιστική: 09-10/05/2020
3η αγωνιστική: 16-17/05/2020
4η αγωνιστική: 23-24/05/2020
5η αγωνιστική: 30-31/05/2020
6η αγωνιστική: 06-07/06/2020
*Στις 6 και 7 Ιουνίου θα γίνουν
μόνο αγώνες πλέι οφ.
Β’ ΕΠΣΘ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
1η αγωνιστική: 05-06/10/2019
2η αγωνιστική: 12-13/10/2019
3n αγωνιστική: 19-20/10/2019
4η αγωνιστική: 02 03/11/2019
5η αγωνιστική: 09 10/11/2019
6η αγωνιστική: 16 17/11/2019
7η αγωνιστική: 23-24/11/2019
8η αγωνιστική: 30/11-01/12/2019
9η αγωνιστική: 07-08/12/2019
10η αγωνιστική: 14 15/12/2019
11η αγωνιστική: 21-22/12/2019
12η αγωνιστική: 11-12/01/2020
13η αγωνιστική: 18-19/01/2020
14η αγωνιστική: 25-26/01/2020
15η αγωνιστική: 01-02/02/2020
16η αγωνιστική: 08 09/02/2020
17η αγωνιστική: 15-16/02/2020
18η αγωνιστική: 22-23/02/2020
19η αγωνιστική: 07-08/03/2020
20η αγωνιστική: 14-15/03/2020
21η αγωνιστική: 21-22/03/2020
22η αγωνιστική: 28-29/04/2020
PLAY OFF – OUT
1η αγωνιστική: 04-05/04/2020
2η αγωνιστική: 11-12/04/2020
3η αγωνιστική: 25-26/04/2020
4η αγωνιστική: 02-03/05/2020
5η αγωνιστική: 09-10/05/2020
Γ’ ΕΠΣΘ/Α’ γύρος
1η αγωνιστική: 12-13/10/2019
2η αγωνιστική: 19-20/10/019
3η αγωνιστική: 02-03/11/2019
4η αγωνιστική: 09-10/11/2019
5η αγωνιστική: 16-17/11/2019
6η αγωνιστική: 23-24/11/2019
7η αγωνιστική: 30/11-01/12/2019
8η αγωνιστική: 07-08/12/2019
9η αγωνιστική: 14-15/12/2019
Γ’ ΕΠΣΘ/Β’ γύρος
10η αγωνιστική: 21-22/12/2019
11η αγωνιστική: 11-12/01/2020
12η αγωνιστική: 18-19/01/2020
13η αγωνιστική: 25-26/01/2020
14η αγωνιστική: 01-02/02/2020
15η αγωνιστική: 08-09/02/2020
16η αγωνιστική: 15-16/02/2020
17η αγωνιστική: 22-23/02/2020
18η αγωνιστική: 07-08/03/2020
Γ’ ΕΠΣΘ/Γ’ γύρος
19η αγωνιστική: 14-15/03/2020
20η αγωνιστική: 21-22/03/2020
21η αγωνιστική: 28-29/03/2020
22η αγωνιστική: 04-05/04/2020
23η αγωνιστική: 11-12/04/2020
24η αγωνιστική: 25-26/04/2020
25η αγωνιστική: 02-03/05/2020
26η αγωνιστική: 09-10/05/2020
27η αγωνιστική: 16-17/05/2020
Οι ώρες έναρξης των αγώνων
21/9/19 – 20/10/19 στις 16.00
2/11/19 – 22/3/20 στις 15.00
28/3/20 – 26/4/20 στις 17.00
2/5/20 – 7/6/20 στις 17.00
Εξαιρούμενες ημερομηνίες
26-27/10/19 λόγω Εθνικής Εορτής
28-29/12/19 λόγω Χριστουγέννων
03-04/01/20 λόγω Πρωτοχρονιάς
29/2-1/3/20 λόγω Καθαράς Δευτέρας
18-19/4/20 λόγω Πάσχα
Οι έδρες των ομάδων της Α’ ΕΠΣΘ
Αγία Άννα: Olimpico
Αγ. Παρασκευή: Αγ. Παρασκευής
Α.Ε. 2002: Αγ. Γ. Νηλείας
Αίας: Σούρπης
Ακρόπολη: Σέσκλου
Δάφνη: Διμηνίου
Δήμητρα: Ευξεινούπολης
Ιάσων Α.Μ.: Βοηθητικό ΕΑΚ
Πρωτεσίλαος: Πτελεού
Πύρασος: Αγχιάλου
Ρήγας Φεραίος: Βελεστίνου
Σαρακηνός: Βασδέκειο
Σκιάθος: Σκιάθου
Τοξότης: Βοηθητικό ΕΑΚ
Οι έδρες των ομάδων της Β’ ΕΠΣΘ
Αθλ. Κολ. Νίκης: Βασδέκειο
Άνθιμος Γαζής: Αγ. Γ. Νηλείας
Αστέρας: Ριζομύλου
Ελευθεριακός: Ι.Μ. Δημητριάδος
Εν. Λεχ. Νηλέα: Κάτω Λεχωνίων
Μαγνησιακός: Μαγνησιακού
Μακρινίτσα: Πορταριάς
Μυρμηδόνες: Πλατάνου
Πανιώνιος: Βασδέκειο
Πηλέας: ΕΤΒΑ
Σκόπελος: Σκοπέλου
Φ.Θ. Αγχίαλος: Αγχιάλου
Οι έδρες των ομάδων της Γ’ ΕΠΣΘ
Α.Ε. Διμηνίου: Διμηνίου
Άθλος: Εκ περιτροπής
Α.ΠΟ.Β: Βοηθητικό ΕΑΚ
Απόλλων: Καναλίων
Αχιλλέας: Αχιλλείου
Δημητριάς: Ι.Μ. Δημητριάδος
Ερμής: Βασδέκειο
Κένταυρος Ν.Π.: Αργαλαστής
Νέος Μαγνησιακός: Βασδέκειο