Οι ημερομηνίες στις διοργανώσεις της ΕΠΣΘ και οι έδρες των ομάδων

Από τις 21 Σεπτεμβρίου 2019, που θα ξεκινήσει το Κύπελλο της ΕΠΣΘ ως τις 7 Ιουνίου 2020, που θα τελειώσουν τα πλέι οφ ανόδου της Α’ Τοπικής θα έχουμε δράση στο τοπικό μας ποδόσφαιρο. Αναλυτικά οι προγραμματισμένες ημερομηνίες:

Κύπελλο ΕΠΣΘ

 Α’ φάση (26 ομάδες)

21-22/9/19

Κύπελλο Β’ φάση (16 ομάδες)

23/10/19

Κύπελλο Γ’ φάση (προημιτελικοί)

4/12/19

Κύπελλο Δ’ φάση (ημιτελικοί)

8/12/20

Τελικός: δεν έχει αποφασιστεί

Α’ ΕΠΣΘ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ

1η αγωνιστική: 28-29/09/2019

2η αγωνιστική: 05-06/10/2019

3η αγωνιστική: 12-13/10/2019

4η αγωνιστική: 19-20/10/2019

5η αγωνιστική: 02-03/11/2019

6η αγωνιστική:  09-10/11/2019

7η αγωνιστική: 16-17/11/2019

8η αγωνιστική: 23-24/11/2019

9η αγωνιστική: 30/11-01/12/2019

10η αγωνιστική: 07-08/12/2019

11η αγωνιστική: 14-15/12/2019

12η αγωνιστική: 21-22/12/2019

13η αγωνιστική: 11-12/01/2020

14η αγωνιστική: 18-19/01/2020

15η αγωνιστική: 25-26/01/2020

1βη αγωνιστική: 01-02/02/2020

17η αγωνιστική: 08-09/02/2020

18η αγωνιστική: 15-16/02/2020

19η αγωνιστική: 22-23/02/2020

20η αγωνιστική: 07-08/03/2020

21η αγωνιστική: 14-15/03/2020

22η αγωνιστική: 21-22/03/2020

23η αγωνιστική: 28-29/03/2020

24η αγωνιστική: 04-05/04/2020

25η αγωνιστική: 11-12/04/2020

26η αγωνιστική: 25-26/04/2020

PLAY OFF – OUT

1η αγωνιστική: 02-03/05/2020

2η αγωνιστική: 09-10/05/2020

3η αγωνιστική: 16-17/05/2020

4η αγωνιστική: 23-24/05/2020

5η αγωνιστική: 30-31/05/2020

6η αγωνιστική: 06-07/06/2020

*Στις 6 και 7 Ιουνίου θα γίνουν

μόνο αγώνες πλέι οφ.

Β’ ΕΠΣΘ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ

1η αγωνιστική: 05-06/10/2019

2η αγωνιστική: 12-13/10/2019

3n αγωνιστική: 19-20/10/2019

4η αγωνιστική: 02 03/11/2019

5η αγωνιστική: 09 10/11/2019

6η αγωνιστική: 16 17/11/2019

7η αγωνιστική: 23-24/11/2019

8η αγωνιστική: 30/11-01/12/2019

9η αγωνιστική: 07-08/12/2019

10η αγωνιστική: 14 15/12/2019

11η αγωνιστική: 21-22/12/2019

12η αγωνιστική: 11-12/01/2020

13η αγωνιστική: 18-19/01/2020

14η αγωνιστική: 25-26/01/2020

15η αγωνιστική: 01-02/02/2020

16η αγωνιστική: 08 09/02/2020

17η αγωνιστική: 15-16/02/2020

18η αγωνιστική: 22-23/02/2020

19η αγωνιστική: 07-08/03/2020

20η αγωνιστική: 14-15/03/2020

21η αγωνιστική: 21-22/03/2020

22η αγωνιστική: 28-29/04/2020

PLAY OFF – OUT

1η αγωνιστική: 04-05/04/2020

2η αγωνιστική: 11-12/04/2020

3η αγωνιστική: 25-26/04/2020

4η αγωνιστική: 02-03/05/2020

5η αγωνιστική: 09-10/05/2020

Γ’ ΕΠΣΘ/Α’ γύρος

1η αγωνιστική: 12-13/10/2019

2η αγωνιστική: 19-20/10/019

3η αγωνιστική: 02-03/11/2019

4η αγωνιστική: 09-10/11/2019

5η αγωνιστική: 16-17/11/2019

6η αγωνιστική: 23-24/11/2019

7η αγωνιστική: 30/11-01/12/2019

8η αγωνιστική: 07-08/12/2019

9η αγωνιστική: 14-15/12/2019

 Γ’ ΕΠΣΘ/Β’ γύρος

10η αγωνιστική: 21-22/12/2019

11η αγωνιστική: 11-12/01/2020

12η αγωνιστική: 18-19/01/2020

13η αγωνιστική: 25-26/01/2020

14η αγωνιστική: 01-02/02/2020

15η αγωνιστική: 08-09/02/2020

16η αγωνιστική: 15-16/02/2020

17η αγωνιστική: 22-23/02/2020

18η αγωνιστική: 07-08/03/2020

 Γ’ ΕΠΣΘ/Γ’ γύρος

19η αγωνιστική: 14-15/03/2020

20η αγωνιστική: 21-22/03/2020

21η αγωνιστική: 28-29/03/2020

22η αγωνιστική: 04-05/04/2020

23η αγωνιστική: 11-12/04/2020

24η αγωνιστική: 25-26/04/2020

25η αγωνιστική: 02-03/05/2020

26η αγωνιστική: 09-10/05/2020

27η αγωνιστική: 16-17/05/2020

Οι ώρες έναρξης των αγώνων

21/9/19 – 20/10/19 στις 16.00

2/11/19 – 22/3/20 στις 15.00

28/3/20 – 26/4/20 στις 17.00

2/5/20 – 7/6/20 στις 17.00

Εξαιρούμενες ημερομηνίες

26-27/10/19 λόγω Εθνικής Εορτής

28-29/12/19 λόγω Χριστουγέννων

03-04/01/20 λόγω Πρωτοχρονιάς

29/2-1/3/20 λόγω Καθαράς Δευτέρας

18-19/4/20 λόγω Πάσχα

Οι έδρες των ομάδων της Α’ ΕΠΣΘ

Αγία Άννα: Olimpico

Αγ. Παρασκευή: Αγ. Παρασκευής

Α.Ε. 2002: Αγ. Γ. Νηλείας

Αίας: Σούρπης

Ακρόπολη: Σέσκλου

Δάφνη: Διμηνίου

Δήμητρα: Ευξεινούπολης

Ιάσων Α.Μ.: Βοηθητικό ΕΑΚ

Πρωτεσίλαος: Πτελεού

Πύρασος: Αγχιάλου

Ρήγας Φεραίος: Βελεστίνου

Σαρακηνός: Βασδέκειο

Σκιάθος: Σκιάθου

Τοξότης: Βοηθητικό ΕΑΚ

Οι έδρες των ομάδων της Β’ ΕΠΣΘ

Αθλ. Κολ. Νίκης: Βασδέκειο

Άνθιμος Γαζής: Αγ. Γ. Νηλείας

Αστέρας: Ριζομύλου

Ελευθεριακός: Ι.Μ. Δημητριάδος

Εν. Λεχ. Νηλέα: Κάτω Λεχωνίων

Μαγνησιακός: Μαγνησιακού

Μακρινίτσα: Πορταριάς

Μυρμηδόνες: Πλατάνου

Πανιώνιος: Βασδέκειο

Πηλέας: ΕΤΒΑ

Σκόπελος: Σκοπέλου

Φ.Θ. Αγχίαλος: Αγχιάλου

Οι έδρες των ομάδων της Γ’ ΕΠΣΘ

Α.Ε. Διμηνίου: Διμηνίου

Άθλος: Εκ περιτροπής

Α.ΠΟ.Β: Βοηθητικό ΕΑΚ

Απόλλων: Καναλίων

Αχιλλέας: Αχιλλείου

Δημητριάς: Ι.Μ. Δημητριάδος

Ερμής: Βασδέκειο

Κένταυρος Ν.Π.: Αργαλαστής

Νέος Μαγνησιακός: Βασδέκειο