Πρόγραμμα, διαιτητές και γραμματείες στα ματς της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο

Το ντέρμπι των δύο πρωτοπόρων της Α1 ΕΣΚΑΘ (1ος όμιλος) γίνεται το Σάββατο (16/11) ανάμεσα στην Αγριά και τον Γ.Σ. Αλμυρού για την 5η αγωνιστική. Οι δύο ομάδες μοιράζονται την κορυφή, έχοντας το απόλυτο ως τώρα, αλλά μία από τις δύο θα κάνει την πρώτη της ήττα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι γραμματείες στους αγώνες του Σαββατοκύριακου:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

5η αγωνιστική

*16/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

 17:30 ΦΟΙΒΟΣ 2002 – ΑΣΤΕΡΑΣ Λ.

Διαιτητές: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ

Γραμματεία: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

*16/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ

17:30 Γ.Σ. ΑΓΡΙΑΣ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

*16/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

17:30 Α.Ε.Β. ΔΙΜΗΝΙΟΥ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Λ.

Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι., ΤΣΑΛΑΣ

Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ, ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ

*16/11/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ- ΙΩΝΑΣ

Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

Γραμματεία: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ

*16/11/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

19:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. – ΝΙΚΑΙΑ 2012

Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ

Γραμματεία: ΧΟΡΤΗ, ΞΙΦΤΟΣ, ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ

*17/11/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

 17:30 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

Διαιτητές: ΖΑΧΑΡΗΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

5η αγωνιστική

*16/11/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

19:30 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΙΩΛΚΙΑ

Διαιτητές: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ, ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ

*17/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΚΙΑΘΟΥ

 12:15 Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ – ΑΝΑΛΗΨΗ

Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία: ΜΙΤΖΕΛΟΣ, ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ

*17/11/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

15:30 ΙΚΑΡΟΣ Λ. – B.C. VOLOS

Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ, ΔΕΛΙΜΙΧΑΛΗΣ

Γραμματεία: ΣΑΚΑΒΟΥ, ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ, ΚΕΝΑΝΙΔΗ

*17/11/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ

16:30 Ν. ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ.

Διαιτητές: ΦΑΚΙΤΣΑΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

*17/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

 17:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ , ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

3η αγωνιστική

*16/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΗΣ

17:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ – Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21

Διαιτητές: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΛΙΟΒΑΪΟΣ

Γραμματεία: ΧΑΡΙΤΟΣ, ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ, ΓΙΑΝΝΗ

*17/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

11:30 ΑΡΜΕΝΙΟ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ

Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ, ΠΑΣΙΑΣ

*17/11/2019 ΚΛ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

 12:00 ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ  – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Γραμματεία: ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ, ΧΑΡΙΤΟΣ, ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ

*17/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 19:30 ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ. – ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητές: ΛΙΑΚΟΥ, ΜΑΡΙΤΑ, ΔΑΓΛΑΣ

Γραμματεία: ΚΟΨΙΑΚΗΣ, ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΓΟΥΛΑ

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΕΣΚΑΘ/3η αγωνιστική

*17/11/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

13:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΑΝΑΛΗΨΗ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ., ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ, ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ

*17/11/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

15:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ, ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ

*17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΙΚΗ Β.

Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ, ΛΟΥΛΕ

Γραμματεία: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ, ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ, ΒΗΤΑΣ