Πρόγραμμα, διαιτητές και γραμματείες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ

Τρεις αγωνιστικές απέμειναν για την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Α1 ΕΣΚΑΘ. Το προσεχές Σαββατοκύριακο γίνεται η 20η αγωνιστική, με την ΑΕΒ Διμηνίου να υποδέχεται την Κυριακή τον πρωτοπόρο Σπάρτακο Λάρισας την Κυριακή (24/3), τον Γ.Σ. Αλμυρού να έχει εύκολο έργο στην έδρα του με τον Μύτικα και τον Ίωνα να φιλοξενείται στο κλειστό του Αγίου Θωμά από τον Κεραυνό Λάρισας. Σε ό,τι αφορά την Α2 και τη Β’ ΕΣΚΑΘ διεξάγεται η τελευταία αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα, διαιτητές και γραμματείες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

20η αγωνιστική
*23/3/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

17:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.-ΙΩΝΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΑΝΔΡΕΟΥ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
*23/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ

17:00 ΑΓΡΙΑ B.C.- ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΣΧΟΙΝΑΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ
*23/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡOY

18:00 Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ-ΜΥΤΙΚΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ, ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ
*23/3/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

18:00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ-ΑΝΑΛΗΨΗ
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
*24/3/2019 ΚΛ. ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

12:00 ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟY-Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ
Διαιτητές: ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΟΤΑ
Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ, ΙΩΑΝΝΟΥ
*24/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

18:00 Α.Ε.Β. ΔΙΜΗΝΙΟΥ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Λ.
Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

18η αγωνιστική
*24/3/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

17:00 ΑΕΤΟΙ Λ.-ΑΡΜΕΝΙΟ
Διαιτητές: ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: ΓΚΑΝΑΛΑΣ, ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ, ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ
*24/3/2019 ΚΛ. ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

17:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ
*24/3/2019 ΚΛ. Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ

17:00 ΝΙΚΑΙΑ 2012-Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Διαιτητές: ΠΕΤΣΕΤΕΣ, ΠΑΛΙΟΒΑΪΟΣ
Γραμματεία: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ, ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
*24/3/2019 ΚΛ. ΑΓΡΙΑΣ

 17:00 ΙΩΛΚΙΑ-SPORT ACADEMY
Διαιτητές: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΝΤΟΚΑΛΗΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ

*B.C. VOLOS-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. αναβολή

Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

18Η αγωνιστική

*24/3/2019 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΓΙΑΣ

11:30 ΕΡΜΗΣ 2018-ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ
Διαιτητές: ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ
Γραμματεία: ΚΕΝΑΝΙΔΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ
*24/3/2019 ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ

 15:00 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Β.
Διαιτητές: ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ
Γραμματεία: ΓΙΑΝΝΗ, ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ, ΧΟΡΤΗ
*24/3/2019 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ

15:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ, ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ
*24/3/2019 15:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β.-B.C. LARISSA
Διαιτητές: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΤΣΑΛΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραμματεία: ΠΑΣΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ, ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ