Στην έδρα της Σκιάθου δοκιμάζεται την Κυριακή ο δεύτερος του 1ου ομίλου της Α1 ΕΣΚΑΘ Γ.Σ. Αλμυρού για την 15η αγωνιστική, ενώ ο Ίωνας φιλοξενείται στην έδρα του πρωτοπόρου και αήττητου Σπάρτακου Λάρισας. Αναλυτικά το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι γραμματείες στους αγώνες της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο:
Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
15η αγωνιστική
*9/2/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟYΛΟΣ
16:00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.
Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΠΟΛΥΖΟΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ
*9/2/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ
16:30 ΜΥΤΙΚΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ, ΔΟΤΑ
Γραμματεία: ΙΩΑΝΝΟΥ, ΚΕΧΑΓΙΑΣ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
*9/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
18:00 Α.Ε.Β. ΔΙΜΗΝΙΟΥ-ΑΓΡΙΑ B.C.
Διαιτητές: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ
*9/2/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ
18:00 ΑΝΑΛΗΨH-ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.
Γραμματεία: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ
*10/2/2019 ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
12:00 Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ-Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ
Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ Ι., ΤΣΑΛΑΣ Γ.
Γραμματεία: ΓΚΑΛΙΔΗ
*10/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
15:00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Λ.-ΙΩΝΑΣ
Διαιτητές : ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: ΓΚΑΝΑΛΑ, ΞΙΦΤΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
14η αγωνιστική
*9/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
18:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ.-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Διαιτητές: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΠΑΣΙΑΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
*9/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ.-ΑΡΜΕΝΙΟ
Διαιτητές : ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΣΧΟΙΝΑΣ, ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ, ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
*10/2/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 B.C. VOLOS-ΝΙΚΑΙΑ 2012
Διαιτητές: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΣΧΟΙΝΑΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ
*10/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ
18:00 ΙΩΛΚΙΑ-ΑΕΤΟΙ Λ.
Διαιτητές: ΖΑΧΑΡΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟY, ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
*10/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
19:00 ΣΠΟΡΤ ACADEMY-Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ
Διαιτητές: ΦΑΚΙΤΣΑΣ, ΠΑΛΙΟΒΑΪΟΣ
Γραμματεία: ΜΟΡΑΣ, ΧΟΡΤΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος
12η αγωνιστική
*10/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
11:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧ. Α.Ο. ΣΚΟΠΕΛΟΥ
Διαιτητές : ΠΑΓΩΝΗΣ, ΛΟΥΛΕ
Γραμματεία: ΙΩΑΝΝΟΥ, ΑΝΔΡΕΟΥ, ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ
*10/2/2019 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
14:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ Β.-ΕΡΜΗΣ 2018
Διαιτητές: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΠΑΣΙΑΣ, ΓΟΥΛΑ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ
*10/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
17:00 B.C. LARISA-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Β.
Διαιτητές: ΦΑΚΙΤΣΑΣ, ΠΑΛΙΟΒΑΪΟΣ
Γραμματεία: ΜΟΡΑΣ , ΧΟΡΤΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
*10/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
17:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ, ΛΙΑΚΟΥ
Γραμματεία: ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ, ΓΚΑΛΙΔΗ, ΓΟΥΛΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΕΣΚΑΘ
8η αγωνιστική
*10/2/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Λ.
Διαιτητές: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ, ΜΕΛΛΟΣ
Κριτές: ΧΑΡΜΠΑΣ, ΜΕΛΛΟΣ, ΤΣΟΥΚΑΣ