Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ στην Β’ ΕΠΣΘ

Ελευθεριακός-Νέοι Αγ. Άννας 0-6

Δεν σηκώνει ιδιαίτερη κριτική το παιχνίδι ανάμεσα σε Ελευθεριακό και Νέους Αγίους Άννας. Οι παίκτες του Στέλιου Πετσιμέρη επικράτησαν με 0-6 στην έδρα του Ελευθεριακού. Δύο τέρματα πέτυχε ο Χαμζά (23’ και 55’) κι από ένα οι Στάμος (42’), Δράκος (60’), Κόπο (65’) και Παπαδήμος (77’). Το δεύτερο τέρμα του Χαμζά ξεχώρισε από τα υπόλοιπα, μιας και το σουτ έγινε από τα 40 μέτρα.

Νέοι Αγ. Άννας: Αλεξανδρίδης, Γεωργιτζίκης, Γκανάβας (60’ Σιδέρης), Στάμος, Κόκκαλης, Μουλαλίου, Χαμζάι (70’ Ευτυχιάδης), ΜάρκοΥ (60’ δράκος), Καφετζί (70’ Ντρόγκα), Παπαδήμος, Καραγιαννόπουλος (60’ Κόπο).

Άθλος-ΑΟ Άνω Λεχώνια 3-2

Νίκη για τον Άθλο Αλμυρού απέναντι στον ΑΟ Άνω Λεχωνίων, στο γήπεδο της Ευξεινούπολης. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 5ο λεπτό με τον Νικηφοράκη, , πήραν εκ νέου το προβάδισμα με τον Κομπούρα στο 45ο λεπτό, ενώ ο ίδιος παίκτης έκανε το 3-1 στο 75’.

Άθλος: Ραμανδάνης Καραΐσκος (46’ Καρπέτης), Ακριβός, Μαυρογένης, Κεπεσίδης, Τίτου (80’ Νικοβιώτης), Κατσάκος, Τσιάτσιος (46’ Καραντάνας), Πιπινής (75’ Κρικώνης), Κομπούρας, Νικηφοράκης.

Σκόπελος-Μαγνησιακός 1-1

0-1 Χρηστίδης (32’), 1-1 (78’)

78’ 1-1

Μαγνησιακός: Σταμέλος, Τσαπέρος, Γκέτσος, Τιμπλαλέξης, Χρυσάνθης, Τσιαντής, ΚαΪΛΆς, Μωησίδης (65’ Περεντίδης), Μάρκος (72’ Παπαπστεργίου), Γ. Κέκιας (65’ Ροδίτης), Χρηστίδης (72’ Δ. Κέκιας).