Την Ευρυτανία εκτός έδρας αντιμετωπίζουν την Τετάρτη οι Μικτές της ΕΠΣΘ

Ο Αντώνης Μάνδαλος, προπονητής των Μικτών της ΕΠΣΘ

Την Τετάρτη 31/10/2018 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 1η Αγωνιστική του 7ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2018-2019. Ο πρώτος αντίπαλος  είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Ευρυτανίας.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Δημοτικό Γήπεδο Καρπενησίου, το ματς των Παίδων στις 12:30 και των Νέων στις 14:30.

Η αναχώρηση θα γίνει από το γραφεία της ΕΠΣΘ (Λαχανά 38-πίσω από τα ΚΤΕΛ Βόλου) στις 7:15.

Από τον Ενωσιακό προπονητή των Μικτών ομάδων, κ. ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΝΤΩΝΗ, κλήθηκαν οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΠΑΙΔΕΣ 

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  3. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  4. ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΒ)
  5. ΚΟΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  6. ΚΑΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  7. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  9. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  11. ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  12. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΚΥΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  16. ΖΑΡΙΦΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  17. ΤΡΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ 

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΝΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  9. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  10. ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  11. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  12. ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  13. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  14. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  16. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  17. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  18. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)