Το αναμορφωμένο αγωνιστικό πρόγραμμα της ΚΟΕ

Ο σχεδιασμός των ημερομηνιών διεξαγωγής του αναμορφωμένου αγωνιστικού προγράμματος των αθλημάτων της ΚΟΕ, όπως αυτές προέκυψαν λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού covid – 19, έχει ως εξής:

-26 Ιουνίου, 3η αγωνιστική Γ’ Φάσης Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-26 – 28 Ιουνίου: Α’ Φάση Παιδικού, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-27 Ιουνίου: 19η αγωνιστική Α1 Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-27 – 28 Ιουνίου: Β’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-28 Ιουνίου: 4η αγωνιστική Γ’ Φάσης Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-30 Ιουνίου: 5η αγωνιστική Γ’ Φάσης Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-1 Ιουλίου: 20ή αγωνιστική Α1 Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-2 Ιουλίου: 6η αγωνιστική Γ’ Φάσης Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-4 Ιουλίου: 21η αγωνιστική Α1 Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-4 Ιουλίου: Πλέι οφ (ΤΕΛΙΚΟΣ), Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-4 – 5 Ιουλίου: Final-4 Α2 Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-4 – 5 Ιουλίου: Final-4 Β’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-4 – 5 Ιουλίου: Β’ Φάση Νεανίδων, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-6 Ιουλίου: Πλέι οφ (ΤΕΛΙΚΟΣ), Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-7 Ιουλίου: Πλέι οφ (ΤΕΛΙΚΟΣ), Α’ Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-8 Ιουλίου: 22η αγωνιστική Α1 Ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-10 – 12 Ιουλίου: Τελική Φάση Νέων γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-10 – 12 Ιουλίου: Β’ Φάση Εφηβικού, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-16 – 19 Ιουλίου: Τελική Φάση Νέων ανδρών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-17 – 18 Ιουλίου: Final-4 Κυπέλλου Γυναικών, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-17 – 19 Ιουλίου: Β’ Φάση Παιδικού, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-24 – 26 Ιουλίου: Β’ Φάση Κορασίδων, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-25 – 29 Ιουλίου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα Αναπτυξιακών Ηλικιών, επτά Περιφέρειες, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

-31 Ιουλίου – 2 Αυγούστου: Τελική Φάση Εφηβικού, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-31 Ιουλίου – 2 Αυγούστου: Τελική Φάση Νεανίδων, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-1 – 4 Αυγούστου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα Βόρειας Ελλάδας, ΤΕΧΝΙΚΗ

-5 – 6 Αυγούστου: Εθνικό πρωτάθλημα, Νότος (Αθήνα), Βορράς (Θεσσαλονίκη), ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

-6 – 9 Αυγούστου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νότιας Ελλάδας, ΤΕΧΝΙΚΗ

-7 – 9 Αυγούστου: Τελική Φάση Παιδικού, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-7 – 9 Αυγούστου: Τελική Φάση Κορασίδων, ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

-7 – 9 Αυγούστου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΟΠΕΝ, Α’ & Β’ Κατηγορίας, ΟΑΚΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

-10 – 13 Αυγούστου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα Κρήτης & Αιγαίου, ΤΕΧΝΙΚΗ

-12 – 13 Σεπτεμβρίου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα όλων των Κατηγοριών & Masters, OPEN WATER

-17 – 20 Σεπτεμβρίου: Εθνικό πρωτάθλημα, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

-24 – 27 Σεπτεμβρίου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα Νεανίδων, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

-23 – 25 Οκτωβρίου: Πανελλήνιο πρωτάθλημα Γ’ & Δ’ Κατηγορίας, ΟΑΚΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ.