Το πρόγραμμα της Α2 ΕΣΚΑΘ

Το σύνολο του προγράμματος του πρώτου γύρου για την Α2 ΕΣΚΑΘ ανακοίνωσε η Ένωση Θεσσαλίας, με τις ημερομηνίες, τους χώρους διεξαγωγής των αγώνων, και τις ώρες έναρξης να γίνονται παράλληλα γνωστές.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

10 Οκτωβρίου

Τιτάνες-Σπάρτακος: Αλμυρού, 18:00

11 Οκτωβρίου

Ιωλκία-Σκιάθος: Νέας Ιωνίας, 11:00

BC Volos-Ερμής: Νέας Ιωνίας, 13:00

Τύρναβος-Κένταυρος: Τυρνάβου, 13:00

Ίκαρος-Ακαδημία: Αγίου Θωμά, 15:30

2η αγωνιστική

17 Οκτωβρίου

Σπάρτακος-Ιωλκία: Αγίου Θωμά, 17:30

Ακαδημία-Τιτάνες: Κλειστό Ράπτου, 17:30

18 Οκτωβρίου

Σκιάθος-BC Volos: Σκιάθου, 11:30

Κένταυρος-Ίκαρος: Ζαγοράς, 13:00

Ερμής-Τύρναβος: Αγιάς, 17:00

3η αγωνιστική

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Ιωλκία-Τιτάνες: Νέας Ιωνίας, 19:30

Τύρναβος-Σκιάθος: Τυρνάβου, 20:30

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

BC Volos-Σπάρτακος: «Βάκης Παρασκευόπουλος», 13:00

Ακαδημία-Κένταυρος: Κλειστό Ράπτου, 13:00

Ίκαρος-Ερμής: Αγίου Θωμά, 17:30

4η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Σπάρτακος-Τύρναβος: Αγίου Θωμά, 15:30

Τιτάνες-BC Volos: Αλμυρού, 18:00

Ιωλκία-Ακαδημία: Νέας Ιωνίας, 19:30

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Σκιάθος-Ίκαρος: Σκιάθου, 11:30

Ερμής-Κένταυρος: Αγιάς, 16:00

5η αγωνιστική

Σάββατο 7 Νοεμβρίου

Ίκαρος-Σπάρτακος: Αγίου Θωμά, 19:30

Τύρναβος-Τιτάνες: Τυρνάβου, 17:00

Σάββατο 8 Νοεμβρίου

Κένταυρος-Σκιάθος: Ζαγοράς, 12:00

BC Volos-Ιωλκία: «B. Παρασκευόπουλος», 13:00

Ακαδημία-Ερμής: Ράπτου, 17:00

6η αγωνιστική

Σάββατο 14 Νοεμβρίου

Ιωλκία-Τύρναβος: Νέας Ιωνίας, 19:30

BC Volos-Ακαδημία: «Β. Παρασκευόπουλος», 19:30

Τιτάνες-Ίκαρος: Αλμυρού, 20:    00

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

Σκιάθος-Ερμής: Σκιάθου, 11:30

Σπάρτακος-Κένταυρος: Αγίου Θωμά, 13:00

7η αγωνιστική

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

ΓΣ Τυρνάνβου-BC Volos: Τυρνάβου, 17:00

Ίκαρος-Ιωλκία: Αγ. Θωμά, 17:30

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

Ακαδημία-Σκιάθος: Ράπτου, 11:30

Κένταυρος-Τιτάνες: Ζαγοράς, 13:00

Ερμής-Σπάρτακος: Αγιάς, 17:00

8η αγωνιστική

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

Τύρναβος-Ακαδημία: Τυρνάβου, 17:00

BC Volos-Ίκαρος: «B. Παρασκευόπουλος», 19:30

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

Σπάρτακος-Σκιάθος: Αγ. Θωμά, 11:30

Ιωλκία-Κένταυρος: Ν. Ιωνίας, 13:00

Τιτάνες-Ερμής: Αλμυρού, 19:00

9η αγωνιστική

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

Ίκαρος-Τύρναβος: Τυρνάβου, 17:00

Ακαδημία-Σπάρτακος: Ράπτου, 19:30

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου

Σκιάθος-Τιτάνες: Σκιάθου, 11:30

Κένταυρος-BC Volos: Ζαγοράς, 13:00

Ερμής-Ιωλκία: Αγιάς, 17:00