Το πρόγραμμα του Α’ γύρου στη Β’ ΕΣΚΑΘ

Τις ημέρες και τις ώρες των αγώνων, καθώς και τα γήπεδα διεξαγωγής αυτών για τη Β’ ΕΣΚΑΘ ανακοίνωσε η θεσσαλική Ένωση Καλαθοσφαίρισης, όσον αφορά τον πρώτο γύρο του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου ομίλου έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Σάββατο 10 Οκτωβρίου

Πελασγιώτιδα-Νίκη Κ21: 7ο Γυμν., 18:30

Κυριακή 11 Οκτωβρίου

Σκόπελος-Αρμένιο: Σκοπέλου, 12:00

Άδμητος-Χάλκη: Ν. Ιωνίας, 15:00

Πλατύκαμπος-Φάρσαλα: Πλατυκάμπου, 17:00

Ολυμπιονίκης-Λεχώνια: Ν. Ιωνίας, 17:00

2η αγωνιστική

Σάββατο 17 Οκτωβρίου

Φάρσαλα-Πελασγιώτιδα: Φαρσάλων, 16:00

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Λεχώνια-Σκόπελος: Αγριάς, 11:00

Αρμένιο-Άδμητος: Αρμενίου, 12:00

Χάλκη-Πλατύκαμπος: Χάλκης, 17:30

Νίκη Κ21-Ολυμπιονίκης: Ν. Ιωνίας, 19:00

3η αγωνιστική

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Πελασγιώτιδα-Χάλκη: 7ο Γυμν., 20:00

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Άδμητος-Σκόπελος: Ν. Ιωνίας, 11:00

Ολυμπιονίκης-Φάρσαλα: «Β. Παρασκευόπουλος», 11:00

Πλατύκαμπος-Αρμένιο: Πλατυκάμπου, 17:00

Λεχώνια-Νίκη Κ21: Αγριάς, 17:30

4η αγωνιστική

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Φάρσαλα-Νίκη Κ21: Φαρσάλων, 19:30

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Άδμητος-Λεχώνια: Ν. Ιωνίας, 11:00

Αρμένιο-Πελασγιώτιδα: Αρμενίου, 12:00

Σκόπελος-Πλατύκαμπος: Σκοπέλου, 12:00

Χάλκη-Ολυμπιονίκης: Χάλκης, 13:30

5η αγωνιστική

Κυριακή 8 Νοεμβρίου

Ολυμπιονίκης-Αρμένιο: «Β. Παρασκευόπουλος», 11:00

Πελασγιώτιδα-Σκόπελος: 7ο Γυμν., 11:30

Πλατύκαμπος-Άδμητος: Πλατυκάμπου, 17:00

Λεχώνια-Φάρσαλα: Αγριάς, 17:00

Νίκη Κ21-Χάλκη: Ν. Ιωνίας, 19:00

6η αγωνιστική

Σάββατο 14 Νοεμβρίου

Αρμένιο-Νίκη Κ21: Αρμενίου, 17:30

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

Άδμητος-Πελασγιώτιδα: Ν. Ιωνίας, 11:00

Σκόπελος-Ολυμπιονίκης-Σκοπέλου, 12:00

Πλατύκαμπος-Λεχώνια: Πλατυκάμπου, 14:00

Χάλκη-Φάρσαλα: Χάλκης, 17:00

7η αγωνιστική

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

Ολυμπιονίκης-Άδμητος: «Β. Παρασκευόπουλος», 11:00

Νίκη Κ21-Σκόπελος: Ν. Ιωνίας, 11:00

Πελασγιώτιδα-Πλατύκαμπος: 7ο Γυμν., 14:00

Λεχώνια-Χάλκη: Αγριάς, 17:00

Φάρσαλα: Αρμένιο: Φαρσάλων, 17:00

8η αγωνιστική

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

Άδμητος-Νίκη: Ν. Ιωνίας, 19:30

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

Σκόπελος-Φάρσαλα: Σκοπέλου, 12:00

Αρμένιο-Χάλκη: Αρμενίου, 12:00

Πλατύκαμπος-Ολυμπιονίκης: Πλατυκάμπου, 13:00

Πελασγιώτιδα-Λεχώνια: 7ο Γυμν., 15:30

9η αγωνιστική

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου

Ολυμπιονίκης-Πελασγιώτιδα: «Β. Παρασκευόπουλος», 11:00

Χάλκη-Σκόπελος: Χάλκης, 11:30

Λεχώνια-Αρμένιο: Αγριάς, 17:00

Φάρσαλα-Άδμητος: Φαρσάλων, 17:00

Νίκη Κ21-Πλατύκαμπος: Ν. Ιωνίας, 19:00