Οι υποψήφιοι για τις δημοτικές εκλογές στον Αλμυρό

Δεν ανακηρύχτηκαν δύο υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων στον Αλμυρό

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Βόλου, ανακήρυξε σήμερα τους συνδυασμούς των υποψηφίων για τον Δήμο Αλμυρού.
Στη συνεδρίαση έγινε γνωστό, ότι δεν ανακηρύχτηκαν οι Ευάγγελος Κουτσούμπας και Αμαλία Κουζιώκα, ως υποψήφιοι πρόεδροι για τις κοινότητες Κοκκωτών και Αγίου Ιωάννη Αλμυρού, διότι δεν υπέβαλαν γραπτή δήλωση της υποψηφιότητάς τους, σύμφωνα με το Νόμο.

Οι υποψήφιοι ανά Δήμο, που θα διεκδικήσουν την ψήφο των δημοτών τους είναι:

Δήμος Αλμυρού
Α) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού
1. ΒΕΡΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΑΛΑΤΣΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΓΛΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ
6. ΚΑΛΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΡΑΠΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΚΑΡΑΤΕΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
10. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΜΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΜΠΟΥΡΛΗ ΠΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΝΙΖΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
16. ΝΤΟΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΠΑΝΤΑΖΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
20. ΠΑΠΠΑ ΣΑΡΣΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΥ
22. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗ ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
25. ΤΣΑΝΤΟΥ ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
26. ΤΣΙΓΑΝΗ ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΡΙΖΟΥ
27. ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ του ΑΝΤΡΕΑ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΖΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΡΑΝΤΖΑ ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΠΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

B) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
ΤΣΟΓΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

1. ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΒΕΛΑΝΗ-ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΛΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΟΛΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΠΙΛΕΓΡΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΝΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΠΑΛΑΒΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΠΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΑΓΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
15. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΤΖΙΩΤΗ ΛΑΣΚΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΤΟΡΗ-ΠΑΤΣΕΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
18. ΤΟΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
20. ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
21. ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΣΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
1. ΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
4. ΣΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΑΜΠΑΞΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΟΚΑΡΑ-ΒΛΑΧΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Γ) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
(υποψήφιος Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
3. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
4. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
5. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ναπολέοντα
6. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του Βασιλείου
7. ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου
8. ΚΙΑΚΟΥ-ΤΣΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Σπυρίδωνα
9. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
10. ΚΟΝΤΟΝΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
11. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
12. ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΞΥΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Στέργιου
13. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
14. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
15. ΜΑΥΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
16. ΜΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωτηρίου
17. ΜΠΕΗ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του Δημητρίου
18. ΜΠΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
19. ΜΠΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
20. ΞΥΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
21. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου
22. ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΠΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου
23. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
24. ΠΑΠΑΡΡΙΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
25. ΤΟΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζήση
26. ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
27. ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του Πέτρου

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΖΩΗ του Ιωάννη
2. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου
2. ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ-ΜΠΙΣΜΠΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
3. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
4. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
5. ΚΩΣΤΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
6. ΣΑΛΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΗ) σύζ. Νικολάου
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
3. ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου
4. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΤΣΑ) του Σταύρου
5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
6. ΤΣΙΛΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δ) «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ».

ΡΑΠΟΥ-ΜΑΜΑΛΗ ΖΩΗ του Σπυρίδωνος
(υποψήφια Δήμαρχος)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Δημοτική Ενότητα Αλμυρού
1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Αντωνίου
2) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
3) ΔΡΟΛΙΑ-ΚΑΛΛΕ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) του Περικλέους
4) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
5) ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
6) ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Σπυρίδωνος
7) ΚΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Γεωργίου
8) ΚΟΛΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
10) ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
11) ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Βασιλείου
12) ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
13) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
14) ΜΠΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
15) ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΗ-ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
16) ΜΠΟΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του Αλεξάνδρου
17) ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ- PAHONTU DANIELA-LILIANA του Dan
18) ΜΥΓΙΑΚΗ-ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΝΩΛΙΑ του Ηλία
19) ΝΑΝΤΖΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Χρήστου
20) ΠΑΝΤΖΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του Ιωάννη
21) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
22) ΠΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
23) ΣΕΞΑΜΠΑΝΗ-ΠΑΤΣΕΑ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
24) ΣΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
25) ΤΖΙΟΝΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Κωνσταντίνου
26) ΤΣΙΟΚΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
27) ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννου

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
1) ΜΠΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
2) ΦΥΤΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού
1) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου
2) ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
3) ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
4) ΚΥΡΙΑΝΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Παναγιώτη
5) ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Ιωάννη
6) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
1) ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αθανασίου
2) ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
3) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου
4) ΝΤΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
5) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
6) ΦΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

Ι. Κοινότητα Αλμυρού
Α) Το Συνδυασμό με το όνομα «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΜΔΑΡΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΣΙΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΦΛΩΡΟΥΣ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

B) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΚΡΙΒΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΤΣΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΕΠΕΣΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΜΕΛΙΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Γ) «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
2. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
3. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
4. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
6. ΜΙΝΤΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
8. ΤΣΑΤΣΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ του Παντελή

Δ) «ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του Σπυρίδωνος
2. ΕΚΤΩΡ ΓΑΒΡΙΗΛ του Σταύρου
3. ΚΑΤΟΥΝΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Κωνσταντίνου
4. ΚΥΡΚΟΥ-ΤΣΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
5. ΛΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Σπυρίδωνος
6. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
7. ΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του Χρήστου
8. ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου

ΙΙ. Κοινότητα Ευξεινουπόλεως

Α) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ (ΜΠΡΑΖΟΓΟΥΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Ευαγγέλου
2. ΒΑΛΑΜΟΥΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
3. ΖΟΥΚΑ-ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
4. ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου
6. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
7. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
8. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ-ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη
9. ΠΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόφιλου
10. ΣΑΡΡΗ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
11. ΤΕΦΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Γεωργίου

Β) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΑΛΕΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΙΟΥ
2. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΚΑΛΛΕ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
10. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
11. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΑΜΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
7. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΙΙΙ. Κοινότητα Κροκίου

Α) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΡΟΚΙΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
2. ΚΑΚΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
3. ΛΑΨΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεργίου
4. ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αριστείδη
6. ΠΙΠΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
7. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΝΙΚΗ του Θεοδώρου
8. FERARU MIOARA του Ilie

Β) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4. ΤΣΟΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Πλατάνου
Α) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του Περικλή
3. ΚΟΥΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
4. ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μαργαρίτη
5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

Β) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΝΤΑΖΗ ΞΑΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΤΕΛΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ
5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

Δημοτική Ενότητα Ανάβρας
Ι. Κοινότητα Ανάβρας

Α) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΡΑΒΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
8. ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Β) «ΑΝΑΒΡΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
2. ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σωτηρίου
4. ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
5. ΠΑΡΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του Αντωνίου
6. ΤΣΑΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Σεραφείμ
7. ΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

Δημοτική Ενότητα Πτελεού

Κοινότητα Αγίων Θεοδώρων
Α) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΛΠΙΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
2. ΖΟΥΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ιωάννη
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4. ΜΑΜΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
5. ΣΑΒΕΛΙΔΗ-ΒΑΛΩΜΕΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Σωκράτη
6. ΦΥΣΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

Κοινότητα Αχιλλείου
Α) «ΑΧΙΛΛΕΙΟ – ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
2. ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωάννη
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου
4. ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
5. ΛΟΥΖΗ ΝΤΙΑΝΕΛΑ του Νικολάκη
6. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
7. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
8. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Ευαγγέλου

Β) «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΩΝΗ του Γεωργίου
2. ΒΑΛΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανάργυρου
3. ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
4. ΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αναστασίου
5. ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
6. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του Δημητρίου

Γ) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΣΟΓΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Πτελεού
Α) «Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Πτελεού».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΕΡΟΓΙΑΚΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
2. ΚΑΛΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
3. ΜΑΚΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη
4. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
5. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
6. ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου
7. ΣΤΟΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
8. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου

Β) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΜΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Σούρπης
Ι. Κοινότητα Σούρπης

Α) «Ανεξάρτητοι Δημότες Κοινότητας Σούρπης».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΙΟΒΑΝΟΥ-ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
3. ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΩΜΟΥ–ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΙΑΝΝΑΚΕΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΞΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΛΑΪΝΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΛΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
5. ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
7. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΙΙ. Κοινότητα Αμαλιαπόλεως

Α) «Πρωτοβουλία Ευθύνης για τη ζωή στη Μιτζέλα»
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ ΛΕΠΟΤΙΝΑ του Μπράνκο
2. ΚΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Μιχαήλ
4. ΚΑΡΡΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΑΘΗΝΑ του Σοφοκλή
5. ΚΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
6. ΞΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
7. ΤΗΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Σπυρίδωνα

B) Το «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΝΡΙΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ
5. ΣΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΙΙΙ. Κοινότητα Βρυναίνης

Α) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδων
2. ΜΕΛΕΜΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου
4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Μιχαήλ
5. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

Β) «ΑΛΜΥΡΟΣ – ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ».
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΑΜΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Οι υποψήφιοι πρόεδροι κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων του Δήμου Αλμυρού είναι:

Δημοτική Ενότητα Αλμυρού

Ι. Κοινότητα Ανθοτόπου
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ Αντώνιος του Δημητρίου
2. ΚΕΚΟΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
3. ΚΩΤΟΥΛΑΣ Λεωνίδας του Ιωάννη
4. ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου

ΙΙ. Κοινότητα Κοκκωτών
1. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Ευάγγελος του Γεωργίου
2. ΣΙΑΝΟΣ Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου
3. ΣΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Αθανασίου

ΙΙΙ. Κοινότητα Κωφών
1. ΒΑΡΣΟΣ Κωνσταντίνος του Στεργίου
2. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ Σταύρος του Κωνσταντίνου
3. ΜΑΜΟΥΡΑΣ Ανδρέας του Αποστόλου
4. ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου

IV. Κοινότητα Φυλάκης
1. ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου
2. ΝΤΙΝΟΥ Χριστίνα του Ελευθερίου
3. ΠΛΑΚΙΔΑΣ Ηλίας του Δημητρίου
4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννου

Δημοτική Ενότητα Σούρπης

I. Κοινότητα Αγίας Τριάδος
1. ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γρηγόριος του Θεμιστοκλή

II. Κοινότητα Αγίου Ιωάννου
1. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

III. Κοινότητα Δρυμώνος
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Κωνσταντίνου
2. ΠΑΝΤΑΖΗΣ Πανταζής του Κωνσταντίνου
3. ΤΣΙΠΕΡΛΗΣ Κωνσταντίνος του Αποστόλου