Αποτελέσματα και βαθμολογίες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΘ

Μετά και την ολοκλήρωση της αγωνιστικής δράσης για την 8η ημέρα της Α’ ΕΠΣΘ και την 6η στη Β’ κατηγορία, τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες έχουν ως εξής:

Α’ ΕΠΣΘ-8η αγωνιστική

1ος όμιλος

Σκιάθος – Τοξότης 0-1

Σαρακηνός- ΑΕ 2002 6-1

Μακρινίτσα- Αγία Παρασκευή 0-3 ά.α.

Αγία Άννα- Δάφνη 3-0

Ρεπό: Ακρόπολη

Η βαθμολογία

  1. Αγία Άννα 19 (+16)
  2. Ακρόπολη 16 (+8)
  3. Σαρακηνός 13 (+14)
  4. Τοξότης 13 (+2)
  5. ΑΟ Σκιάθου 8 (-1)
  6. Αγία Παρασκευή 7 (-4)
  7. Δάφνη 7 (-8)
  8. ΑΕ 2002 6 (-6)
  9. Μακρινίτσα –

Η επόμενη αγωνιστική (9η):

Αγία Παρασκευή- Ακρόπολη

ΑΕ 2002- Αγία Άννα

Μακρινίτσα- Σαρακηνός

Τοξότης- Δάφνη

Ρεπό:  Σκιάθος

Β’ όμιλος

ΓΣ Αλμυρού- Ρήγας Φεραίος 0-0

Μυρμηδόνες- Αστέρας Ριζ. 1-1

ΦΘ Αγχίαλος- Αίας Σούρπης 0-2

Διαγόρας- Πύρασος 0-5

Ρεπό: Πρωτεσίλαος

Η βαθμολογία:

  1. Αίας Σούρπης 16 (+14)
  2. Πύρασος 15 (+22)
  3. Ρήγας Φεραίος 14 (+14)
  4. ΓΣ Αλμυρού 12 (-1)
  5. Πρωτεσίλαος 9 (-4)
  6. ΦΘ Αγχίαλος 7 (-4)
  7. Μυρμηδόνες 4 (-19)
  8. Αστέρας Ριζόμυλου 3 (-11)
  9. Διαγόρας 2 (-11)

Η επόμενη αγωνιστική (9η):

Αίας Σούρπης- Πρωτεσίλαος

Ρήγας Φεραίος- Διαγόρας

Αγχίαλος- ΓΣ Αλμυρού

Αστέρας Ριζ.- Πύρασος

Ρεπό: Μυρμηδόνες

Β’ ΕΠΣΘ-6η αγωνιστική

1ος όμιλος

Ελευθεριακός-ΑΠΟΒ 0-4

ΑΕ Διμηνίου- Σκόπελος 0-3 ά.α.

Μαγνησιακός-Πανιώνιος 2-2

Ιάσων ΑΜ-ΝΑ Νίκης 2-1

Πηλέας-Νέοι Αγίας Άννας 0-6

Η βαθμολογία:

  1. Ιάσων ΑΜ 16 (+10)
  2. ΑΠΟΒ 15 (+15)
  3. Πανιώνιος 13 (+7)
  4. Μαγνησιακός 11 (+11)
  5. Νέοι Αγίας Άννας 10 (+8)
  6. ΑΟ Σκοπέλου 10 (-1)
  7. ΝΑ Αθλητές Νίκης 7 (-1)
  8. Ελευθεριακός 3 (-16)
  9. Πηλέας 1 (-16)
  10. ΑΕ Διμηνίου –

Η επόμενη αγωνιστική (7η):

ΑΠΟΒ-Μαγνησιακός

ΑΕ Διμηνίου-Ελευθεριακός

ΝΑ Νίκης-Νέοι Αγίας Άννας

Πανιώνιος-Πηλέας

Σκόπελος -Ιάσων ΑΜ

2ος όμιλος

ΕΛ Νηλέας-Άνθιμος  Γαζής 1-1

Αχιλλέας Αχ.-Άθλος 2-2

Άνω Λεχώνια-Κένταυρος ΝΠ 1-2

Μικροθήβες -Χλόη 7-3

Ρεπό: Απόλλων Καναλίων

Η βαθμολογία:

  1. Κένταυρος ΝΠ 16 (+11)
  2. ΕΛ Νηλέας 13 (+15)
  3. Άνθιμος Γαζής 11 (+11)
  4. Μικροθήβες 9 (+6)
  5. Άθλος Αλμυρού 7 (-3)
  6. Απόλλων Καναλίων 6 (-3)
  7. Χλόη 3 (-7)
  8. Αχιλλέας 1 (-15)
  9. Άνω Λεχώνια 0 (-15)

Η επόμενη αγωνιστική (7η):

Άνθιμος Γαζής-Αχιλλέας Αχ.

Απόλλων Καναλίων-ΕΛ Νηλέας

Κένταυρος ΝΠ-Χλόη

Άθλος-Μικροθήβες

Ρεπό: Άνω Λεχώνια