Πολύ δυνατό θα είναι για τη νέα σεζόν 2018-19 το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΘ, ενώ λόγω μονού αριθμού ομάδων (13), μία κάθε αγωνιστική θα έχει ρεπό. Αναλυτικά η κλήρωση:
1η Αγωνιστική
Αγχίαλος-ΑΕ 2002
Τοξότης-Αστέρας
Ελευθεριακός-Παγασητικός
Δάφνη-Μακρινίτσα
Μικροθήβες-Πανιώνιος
Ιάσων -Άνθιμος Γαζής
Ρεπό: Πηλέας
2η Αγωνιστική
Πηλέας-Αγχίαλος
ΑΕ 2002-Τοξότης
Αστέρας-Δάφνη
Παγασητικός-Μικροθήβες
Μακρινίτσα-Ιάσων
Πανιώνιος-Άνθιμος Γαζής
Ρεπό: Ελευθεριακός
3η Αγωνιστική
Αγχίαλος-Τοξότης
Ελευθεριακός-Πηλέας
Δάφνη-ΑΕ 2002
Ιάσων -Αστέρας
Άνθιμος Γαζής-Παγασητικός
Πανιώνιος-Μακρινίτσα
Ρεπό: Μικροθήβες
4η Αγωνιστική
Ελευθεριακός-Αγχίαλος
Τοξότης-Δάφνη
Πηλέας-Μικροθήβες
ΑΕ 2002-Ιάσων
Αστέρας-Πανιώνιος
Παγασητικός-Μακρινίτσα
Ρεπό: Άνθιμος Γαζής
5η Αγωνιστική
Αγχίαλος-Δάφνη
Μικροθήβες-Ελευθεριακός
Ιάσων -Τοξότης
Άνθιμος Γαζής-Πηλέας
Πανιώνιος-ΑΕ 2002
Παγασητικός-Αστέρας
Ρεπό: Μακρινίτσα
6η Αγωνιστική
Μικροθήβες-Αγχίαλος
Δάφνη-Ιάσων
Ελευθεριακός-Άνθιμος Γαζής
Τοξότης-Πανιώνιος
Πηλέας-Μακρινίτσα
ΑΕ 2002-Παγασητικός
Ρεπό: Αστέρας
7η Αγωνιστική
Αγχίαλος-Ιάσων
Άνθιμος Γαζής-Μικροθήβες
Πανιώνιος-Δάφνη
Μακρινίτσα-Ελευθεριακός
Παγασητικός-Τοξότης
Αστέρας-Πηλέας
Ρεπό: ΑΕ 2002
8η Αγωνιστική
Άνθιμος Γαζής-Αγχίαλος
Ιάσων -Πανιώνιος
Μικροθήβες-Μακρινίτσα
Δάφνη-Παγασητικός
Ελευθεριακός-Αστέρας
Πηλέας-ΑΕ 2002
Ρεπό: Τοξότης
9η Αγωνιστική
Αγχίαλος-Πανιώνιος
Μακρινίτσα-Άνθιμος Γαζής
Παγασητικός-Ιάσων
Αστέρας-Μικροθήβες
ΑΕ 2002-Ελευθεριακός
Τοξότης-Πηλέας
Ρεπό: Δάφνη
10η Αγωνιστική
Μακρινίτσα-Αγχίαλος
Πανιώνιος-Παγασητικός
Άνθιμος Γαζής-Αστέρας
Μικροθήβες-ΑΕ 2002
Δάφνη-Πηλέας
Ελευθεριακός-Τοξότης
Ρεπό: Ιάσων
11η Αγωνιστική
Αγχίαλος-Παγασητικός
Αστέρας-Μακρινίτσα
ΑΕ 2002-Άνθιμος Γαζής
Πηλέας-Ιάσων
Τοξότης-Μικροθήβες
Δάφνη-Ελευθεριακός
Ρεπό: Πανιώνιος
12η Αγωνιστική
Αστέρας-Αγχίαλος
Μακρινίτσα-ΑΕ 2002
Πανιώνιος-Πηλέας
Άνθιμος Γαζής-Τοξότης
Ιάσων -Ελευθεριακός
Μικροθήβες-Δάφνη
Ρεπό: Παγασητικός
13η Αγωνιστική
ΑΕ 2002-Αστέρας
Πηλέας-Παγασητικός
Τοξότης-Μακρινίτσα
Ελευθεριακός-Πανιώνιος
Δάφνη-Άνθιμος Γαζής
Ιάσων -Μικροθήβες
Ρεπό: Αγχίαλος