Το παιχνίδι Ρήγας Φεραίος-Πύρασος ξεχωρίζει σε ό,τι αφορά τα ονόματα των δύο αντιπάλων από την πρώτη αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΘ. Η κλήρωση της πρώτης τοπικής κατηγορίας της σεζόν 2018-18 έχει ως εξής:
1η αγωνιστική
Δήμητρα-Αγία Παρασκευή
Διαγόρας-Αγία Άννα
Ηρακλής Β.-Ακρόπολη
Αίας Σούρπης-Σαρακηνός
Μαγνησιακός-Σκιάθος
Ρήγας Φεραίος-Πύρασος
Μυρμηδόνες-Πρωτεσίλαος
2η αγωνιστική
Διαγόρας-Δήμητρα
Αγία Παρασκευή-Ηρακλής Β.
Αγία Άννα-Αίας Σούρπης
Ακρόπολη-Μαγνησιακός
Σαρακηνός-Ρήγας Φεραίος
Σκιάθος-Μυρμηδόνες
Πύρασος-Πρωτεσίλαος
3η αγωνιστική
Δήμητρα-Ηρακλής Β.
Αίας Σούρπης-Διαγόρας
Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή
Ρήγας Φεραίος-Αγία Άννα
Μυρμηδόνες-Ακρόπολη
Πρωτεσίλαος-Σαρακηνός
Πύρασος-Σκιάθος
4η αγωνιστική
Αίας Σούρπης-Δήμητρα
Ηρακλής Β.-Μαγνησιακός
Διαγόρας-Ρήγας Φεραίος
Αγία Παρασκευή-Μυρμηδόνες
Αγία Άννα-Πρωτεσίλαος
Ακρόπολη-Πύρασος
Σαρακηνός-Σκιάθος
5η αγωνιστική
Δήμητρα-Μαγνησιακός
Ρήγας Φεραίος-Αίας Σούρπης
Μυρμηδόνες-Ηρακλής Β.
Πρωτεσίλαος-Διαγόρας
Πύρασος-Αγία Παρασκευή
Σκιάθος-Αγία Άννα
Σαρακηνός-Ακρόπολη
6η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος-Δήμητρα
Μαγνησιακός-Μυρμηδόνες
Αίας Σούρπης-Πρωτεσίλαος
Ηρακλής Β.-Πύρασος
Διαγόρας-Σκιάθος
Αγία Παρασκευή-Σαρακηνός
Αγία Άννα-Ακρόπολη
7η αγωνιστική
Δήμητρα-Μυρμηδόνες
Πρωτεσίλαος-Ρήγας Φεραίος
Πύρασος-Μαγνησιακός
Σκιάθος-Αίας Σούρπης
Σαρακηνός-Ηρακλής Β.
Ακρόπολη-Διαγόρας
Αγία Άννα-Αγία Παρασκευή
8η αγωνιστική
Πρωτεσίλαος-Δήμητρα
Μυρμηδόνες-Πύρασος
Ρήγας Φεραίος-Σκιάθος
Μαγνησιακός-Σαρακηνός
Αίας Σούρπης-Ακρόπολη
Ηρακλής Β.-Αγία Άννα
Διαγόρας-Αγία Παρασκευή
9η αγωνιστική
Δήμητρα-Πύρασος
Σκιάθος-Πρωτεσίλαος
Σαρακηνός-Μυρμηδόνες
Ακρόπολη-Ρήγας Φεραίος
Αγία Άννα-Μαγνησιακός
Αγία Παρασκευή-Αίας Σούρπης
Ηρακλής Β.-Διαγόρας
10η αγωνιστική
Σκιάθος-Δήμητρα
Πύρασος-Σαρακηνός
Πρωτεσίλαος-Ακρόπολη
Μυρμηδόνες-Αγία Άννα
Ρήγας Φεραίος-Αγία Παρασκευή
Μαγνησιακός-Διαγόρας
Αίας Σούρπης-Ηρακλής Β.
11η αγωνιστική
Δήμητρα-Σαρακηνός
Ακρόπολη-Σκιάθος
Αγία Άννα-Πύρασος
Αγία Παρασκευή-Πρωτεσίλαος
Διαγόρας-Μυρμηδόνες
Ηρακλής Β.-Ρήγας Φεραίος
Μαγνησιακός-Αίας Σούρπης
12η αγωνιστική
Ακρόπολη-Δήμητρα
Σαρακηνός-Αγία Άννα
Σκιάθος-Αγία Παρασκευή
Πύρασος-Διαγόρας
Πρωτεσίλαος-Ηρακλής Β.
Μυρμηδόνες-Αίας Σούρπης
Ρήγας Φεραίος-Μαγνησιακός
13η αγωνιστική
Δήμητρα-Αγία Άννα
Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη
Διαγόρας-Σαρακηνός
Ηρακλής Β.-Σκιάθος
Αίας Σούρπης-Πύρασος
Μαγνησιακός-Πρωτεσίλαος
Μυρμηδόνες-Ρήγας Φεραίος