To πρόγραμμα της Football League 2020-21

Με την κλήρωση να πραγματοποιείται σήμερα στα γραφεία της SL2-FL, βγήκε το πρόγραμμα και για τον Βόρειο και για τον Νότιο Όμιλο της κατηγορίας, με τον Ολυμπιακό Βόλου να είναι στον Βόρειο και τη Νίκη Βόλου στον Νότιο Όμιλο αντίστοιχα.

Η αγωνιστική δράση σύμφωνα με τα όσα ανακοινώθηκαν θα αρχίσει στις 7 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά τα δύο προγράμματα:

Βόρειος Όμιλος

1η            αγωνιστική        10η                          

Απόλλων Πόντου-Θεσπρωτός

Καβάλα-Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου-Τρίγλια

Πιερικός-Αλμωπός Αριδαίας

Βέροια-ΑΕΠ Κοζάνης

2η            αγωνιστική        11η

Θεσπρωτός-Καβάλα

Βέροια-Απόλλων Πόντου

Τρίγλια-Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός-Πιερικός

ΑΕΠ Κοζάνης-Ολυμπιακός Βόλου

3η            αγωνιστική        12η  

Απόλλων Πόντου-Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου-Βέροια

Πιερικός-Θεσπρωτός

Τρίγλια-Πανσερραϊκός

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕΠ Κοζάνης

 4η           αγωνιστική        13η                          

Θεσπρωτός-Τρίγλια

Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας

Καβάλα-Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Πόντου

ΑΕΠ Κοζάνης-Πανσερραϊκός

5η            αγωνιστική        14η

Απόλλων Πόντου-Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια-Καβάλα

Πανσερραϊκός-Βέροια

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Κοζάνης

6η            αγωνιστική        15η  

Βέροια-Θεσπρωτός

Ολυμπιακός Βόλου-Πανσερραϊκός

Πιερικός-Τρίγλια

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου

Καβάλα-ΑΕΠ Κοζάνης

7η            αγωνιστική        16η

Θεσπρωτός-Ολυμπιακός Βόλου

Καβάλα-Βέροια

Τρίγλια-Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΠ Κοζάνης-Πιερικός

 8η           αγωνιστική        17η

Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου-Καβάλα

Πιερικός-Βέροια

Αλμωπός Αριδαίας-Θεσπρωτός

ΑΕΠ Κοζάνης-Τρίγλια

 9η           αγωνιστική        18η

Βέροια-Τρίγλια

Καβάλα-Αλμωπός Αριδαίας

Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός

Απόλλων Πόντου-ΑΕΠ Κοζάνης

Nότιος Όμιλος

1η            αγωνιστική        10η         

Νίκη Βόλου-Αιγάλεω

Ιάλυσος-Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Σαντορίνη-Καλαμάτα

Ρόδος-Επισκοπή             

2η            αγωνιστική        11η

Αιγάλεω-Ιάλυσος

Ρόδος-Νίκη Βόλου

Ασπρόπυργος-Καλαμάτα

Καλλιθέα-Σαντορίνη

Επισκοπή-Αστέρας Βλαχιώτη

3η            αγωνιστική        12η  

Νίκη Βόλου-Ιάλυσος

Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος

Σαντορίνη-Αιγάλεω

Ασπρόπυργος-Καλλιθέα

Καλαμάτα-Επισκοπή

4η            αγωνιστική        13η

Αιγάλεω-Ασπρόπυργος

Ρόδος-Καλαμάτα

Ιάλυσος-Σαντορίνη

Αστέρας Βλαχιώτη-Νίκη Βόλου

Επισκοπή-Καλλιθέα

                 

5η            αγωνιστική        14η

Νίκη Βόλου-Σαντορίνη

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Ιάλυσος

Καλλιθέα-Ρόδος

Αιγάλεω-Επισκοπή

6η            αγωνιστική        15η  

Ρόδος-Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλλιθέα

Σαντορίνη-Ασπρόπυργος

Καλαμάτα-Νίκη Βόλου

Ιάλυσος-Επισκοπή

7η            αγωνιστική        16η

Αιγάλεω-Αστέρας Βλαχιώτη

Ιάλυσος-Ρόδος

Ασπρόπυργος-Νίκη Βόλου

Καλλιθέα-Καλαμάτα

Επισκοπή-Σαντορίνη

8η            αγωνιστική        17η

Νίκη Βόλου-Καλλιθέα

Αστέρας Βλαχιώτη-Ιάλυσος

Σαντορίνη-Ρόδος

Καλαμάτα-Αιγάλεω

Επισκοπή-Ασπρόπυργος

9η            αγωνιστική        18η

Ρόδος-Ασπρόπυργος

Ιάλυσος-Καλαμάτα

Σαντορίνη-Αστέρας Βλαχιώτη

Καλλιθέα-Αιγάλεω

Νίκη Βόλου-Επισκοπή