Από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών και Βοηθών Διαιτητών για την 12η Αγωνιστική της Α’ , Β’ & Γ’ ΕΠΣΘ. Ο Νικόπουλος θα διευθύνει το ματς του Σέσκλου ανάμεσα σε Ακρόπολη και Δήμητρα και ο Γ. Τασιόπουλος αυτό της Αγχιάλου μεταξύ Πυράσου και Διαγόρα, που είναι τα δύο πιο ενδιαφέροντα.
Αναλυτικά οι διαιτητές:
Α’ ΕΠΣΘ/12η αγωνιστική
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
*15:00 ΣΕΣΚΛΟΥ, ΑΚΡΟΠΟΛΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΑΚΚΑΣ Δ., ΣΦΥΡΗΣ
*15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ, ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α., ΣΚΡΙΜΠΑΣ
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
*12:00 ΣΚΙΑΘΟΥ, ΣΚΙΑΘΟΣ-ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΙΝΤΖΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ, ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ
*15:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ, ΠΥΡΑΣΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ
*15:00 ΠΤΕΛΕΟΥ, ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ, ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ
*15:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ, ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ-ΑΙΑΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ, ΣΚΡΙΜΠΑΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
*15:00 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ, ΡΗΓΑΣ Φ.-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ, ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ
Β’ ΕΠΣΘ/12η αγωνιστική
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
*15:00 ΡΙΖΟΜΥΛΟΥ, ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ, ΣΑΚΚΑΣ Π.
*15:00 ΜΙΚΡΟΘΗΒΩΝ, ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ-ΔΑΦΝΗ
ΠΛΑΚΙΑΣ, ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 12 Ιανουαρίου
*11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΗΛΕΑΣ
ΒΕΡΓΟΥ, ΜΠΑΣΔΑΝΗ, ΚΟΥΒΑΤΑ
*11:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ, ΑΝΘ. ΓΑΖΗΣ-ΤΟΞΟΤΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ, ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ, ΜΠΟΛΤΣΗΣ
*15:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ, ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ-ΑΕ 2002
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΚΟΚΚΑΛΗΣ
*15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ, ΙΑΣΩΝ Α.Μ.-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΚΟΥΣΤΑΣ, ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γ’ ΕΠΣΘ/12η αγωνιστική
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
*15:00 Ι.Μ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ-ΑΘΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΟΣ, ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ, ΓΕΡΜΑΝΗΣ
*15:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ, ΕΡΜΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΛΕΧ. ΝΗΛΕΑ
ΣΑΡΡΗΣ, ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.
*15:00 ΚΑΝΑΛΙΩΝ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Θ.
ΛΑΚΙΑΣ, ΚΟΥΣΤΑΣ, ΚΟΥΦΙΟΣ
*15:00 ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ, ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν.Π.-ΑΘΛ. ΚΟΛ. ΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΝΤΖΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΟΥΛΙΟΣ
*15:00 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ, Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΙΩΛΚΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΜΠΑΣΔΑΝΗ
*19:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ, ΔΥΝΑΜΙΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
*15:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ, ΑΠΟΒ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ, ΣΑΜΑΡΑΣ, ΜΠΟΛΤΣΗΣ
Πηγή φωτό: diagorasstef.blogspot.com