Διαιτητές και γραμματείες στα ματς της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο

Η 17η αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Α1 και Α2 ΕΣΚΑΘ και η 15η αγωνιστική στη Β’ ΕΠΣΘ γίνεται το Σαββατοκύριακο. Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

17η αγωνιστική

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Φοίβος 2002-Αιολικός

Κλειστό Γιάννουλης, 17:30

Διαιτητές: Παγώνης Ι.-Πετρίδης

Κριτές: Νανούλη, Σγούρου, Τσιοτίνος

Γ.Σ. Αγριάς-Αστέρας Λάρισας

Κλειστό Αγριάς, 17:30

Διαιτητές: Γιαννούλης-Ηλιόπουλος

Κριτές: Τοψάκης, Μαντούδης, Χατζητρακόσιας

ΑΕΒΔ-Κεραυνός Λάρισας

Κλειστό Ν. Ιωνίας, 17:30

Διαιτητές: Σταματόπουλος-Αβραμίδου

Κριτές: Μαρούσος, Μαριτσούδη, Μαυρομιχάλης

Ελευθεριακός-Γ.Σ. Αλμυρού

ΕΑΚ Βόλου, 17:30

Διαιτητές: Μπουγλός Ι.-Παπαγιώτης

Κριτές: Βούλγαρης, Γούλα, Καροτσάκης

Γ.Σ. Βόλου-Νίκαια 2012

«Β. Παρασκευόπουλος», 17:30

Διαιτητές: Καλογερόπουλος-Κοντοστάθης

Κριτές: Πεγιούκα, Βενετσάνος, Πολύζος

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Σπάρτακος-Ίωνας

Κλειστό Αγίου Θωμά, 19:30

Διαιτητές: Παζώλης-Πανταζής

Κριτές: Νανούλη, Χόρτη

 

Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

17η αγωνιστική

 Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Ανόρθωσις-Δήμητρα Ευξ/λης

ΕΑΚ Βόλου, 19:00

Διαιτητές: Τσάλας-Παπαγιώτης

Κριτές: Γούλα, Βούλγαρης, Καροτσάκης

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Σκιάθος-Ιωλκία

Σκιάθου, 12:00

Διαιτητές: Αβραμίδου-Παπαγιώτης

Κριτές: Βούλγαρης, Γούλα

Νέοι ΑΕΛ-ΑΣ Φαρσάλων

ΕΑΚ Λάρισας, 14:30

Διαιτητές: Χριστοδούλου-Δότας

Κριτές: Δημουλά, Γκανάλας, Τσοτίνος

Ίκαρος Νεάπολης-Ανάληψη

Κλειστό Αγίου Θωμά, 15:30

Διαιτητές: Γιατρόπουλος-Αγορογιάννης

Κριτές: Σακαβού, Σγούρου, Μότσιος

Ερμής Αγιάς 2018-BC Volos

Κλειστό Αγιάς, 17:30

Διαιτητές: Χριστοδούλου-Δότας

Κριτές: Δήμτσικου, Χαρίτος , Οικονομίδης

 

Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος όμιλος

15η Αγωνιστική

 Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Φαρσάλων, 17:00

ΓΣ Φαρσάλων Κ21-Καλοχώρι

Διαιτητές: Χριστοδούλου-Βλαχούλης

Κριτές: Γκανάλας, Δήμτσικου, Οικονομίδης

Κλ. Σκοπέλου, 19:00

Σκόπελος-Πλατύκαμπος

Διαιτητές: Καραθάνος-Τσάλας Γ.

Κριτές: Βελέντζας

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Χάλκης, 12:00

Ηρακλής Χάλκης-Ολυμπιονίκης

Διαιτητές: Δότα-Παλιοβάιος

Κριτές: Ιωάννου, Ξίφτος, Πετρόπουλος

Κλειστό Αρμενίου, 12:00

Αρμένιο-Άδμητος Βελεστίνου

Κλ. Τυρνάβου, 18:00

ΓΣ Τυρνάβου-Τιτάνες Αλμυρού

Διαιτητές: Γιατρόπουλος-Αγορογιάννης

Κριτές: Γκαρλώφτη, Γιαννούλα, Κεχαγιάς

 

Γυναικείο πρωτάθλημα

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Νίκη Βόλου-Ιωνικός

Κλειστό Ν. Ιωνίας, 17:00

Διαιτητές: Κοντοστάθης-Γεωργοσόπουλος

Κριτές: Βλάχος, Μαυρομιχάλης, Βενετσάνος

Oλυμπιάδα Λάρισας-Απόλλων Καρδίτσας

Κλειστό Αγίου Θωμά, 13:30

Διαιτητές: Παπαπρίλης, Τίκας

Κριτές: Σγούρου, Σακαβού, Μότσιος