Οι κλήσεις Μικτών Νέων και Παίδων της ΕΠΣΘ για τα ματς με την Εύβοια

Την Τετάρτη 12/12/2018 οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Θεσσαλίας αγωνίζονται για την 3η αγωνιστική του 7ου Ομίλου για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2018-2019. Ο επόμενος αντίπαλος είναι οι Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Ευβοίας.

Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν στο γήπεδο της ΕΠΣ Εύβοιας. Οι Παίδες αγωνίζονται στις 12:30 & οι Νέοι στις 14:30.

Η αναχώρηση θα γίνει από το γραφεία της ΕΠΣΘ (Λαχανά 38-πίσω από τα ΚΤΕΛ Βόλου) στις 7:15

Από τον Ενωσιακό προπονητή των Μικτών ομάδων, κ. Αντώνη Μάνδαλο, καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΠΑΙΔΕΣ (K-14)

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  3. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  4. ΚΟΚΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  6. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ)
  7. ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  9. ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  10. ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΚΥΡΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΖΑΡΙΦΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΤΡΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ(ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΛΟΣ)
  16. ΔΗΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  17. ΟΡΟΚΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΝΕΟΙ (K-16)

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  3. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  4. ΚΩΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΝΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΟ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΑΦΕΝΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  9. ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  10. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  11. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  12. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΙΩΛΚΟΣ)
  13. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  14. ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ)
  15. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  16. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΔΥΝΑΜΙΣ)
  17. ΚΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΚΑΠΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΡΜΗΣ)