Πάνε Καλαμαριά στην πρεμιέρα οι γυναίκες του Ολυμπιακού Β.

Στην Καλαμαριά, για να αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα θα βρεθεί στις 27/10 στο πλαίσιο της πρεμιέρας του ομίλου του Βορρά της Α2 Εθνικής Γυναικών μπάσκετ ο Ολυμπιακός Βόλου, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε σήμερα Δευτέρα (30/7). Αναλυτικά το πρόγραμμα (με μαύρα γράμματα οι αγώνες του Ολυμπιακού Β.):

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 27/10/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 04/11/18
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

3η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

4η Αγωνιστική – 18/11/18
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.- ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

5η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική – 02/12/18
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 09/12/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η Αγωνιστική – 16/12/18
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/01/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 20/01/19
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η Αγωνιστική – 27/01/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

12η Αγωνιστική – 03/02/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

13η Αγωνιστική – 10/02/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ. – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15η Αγωνιστική – 24/02/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 03/03/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

17η Αγωνιστική – 09/03/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18η Αγωνιστική – 17/03/19
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 31/03/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική – 07/04/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.- ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21η Αγωνιστική – 14/04/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 21/04/19
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ. – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ