Πρόγραμμα, διαιτητές και γραμματείες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΘ

Με την 4η αγωνιστική σε Α1 και Α2 ΕΣΚΑΘ και με την 2η στη Β’ ΕΣΚΑΘ συνεχίζεται η δράση στα τοπικά πρωταθλήματα, ενώ πρεμιέρα έχουμε στο γυναικείο πρωτάθλημα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα, διαιτητές και γραμματείες:

Α1 ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

4η αγωνιστική

*9/11/2019 ΚΛ. Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ

17:00 ΝΙΚΑΙΑ 2012 – Α.Ε.Β. ΔΙΜΗΝΙΟΥ

Διαιτητές: ΦΑΚΙΤΣΑΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ

Γραμματεία: ΧΟΡΤΗ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΓΚΑΤΖΙΑΣ

*9/11/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

17:30 ΑΣΤΕΡΑΣ Λ. – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

Διαιτητές: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

*9/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

19:00 Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ

Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ

*9/11/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

19:30 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  Λ. – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

Διαιτητές: ΜΑΡΑΜΗΣ, ΚΙΣΣΑΣ

Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

*9/11/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

20:00 ΙΩΝΑΣ – B.C. ΑΓΡΙΑ

Διαιτητές: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΑΣ

Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΠΑΣΙΑΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

*10/11/2019 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

17:30 ΑΙΟΛΙΚΟΣ –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.

Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

4η αγωνιστική

*9/11/2019 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ

17:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓ.

Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ

Γραμματεία: ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΠΟΛΥΖΟΣ

*9/11/2019 ΚΛ. ΑΓΡΙΑΣ

17:30 ΙΩΛΚΙΑ – Ν. ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΕΛ

Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι. – ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.

Γραμματεία: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ

*9/11/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

17:30 ΑΝΑΛΗΨΗ  – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

Διαιτητές: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ

Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ , ΠΑΣΙΑΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

*10/11/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ

11:00 B.C. VOLOS – Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ

Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ

Γραμματεία: ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΠΑΣΙΑΣ

*10/11/2019 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΓ ΙΑΣ

17:30 ΕΡΜΗΣ 2018 – ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές: ΓΚΕΚΑΣ, ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ

Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, ΓΚΑΤΖΙΑΣ

Β’ ΕΣΚΑΘ/1ος Όμιλος

2η αγωνιστική

*10/11/2019 ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ

11:30 Γ.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ Κ21 – Α.Ο. ΣΚΟΠΕΛΟΥ

Διαιτητές: ΔΟΤΑ, ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Γραμματεία: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ, ΓΚΑΤΖΙΑΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

*10/11/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

12:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜ. – ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΣ

Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία: ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

*10/11/2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

12:00 ΑΡΜΕΝΙΟ –  ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ

Διαιτητές: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ

*10/11/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧ. – ΑΔΜΗΤΟΣ ΒΕΛ.

Διαιτητές: ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Γραμματεία: ΓΚΑΝΑΛΑΣ, ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ, ΓΙΑΝΝΗ

*10/11/2019 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ

16:30 Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ

Διαιτητές: ΒΟΝΤΖΑ, ΤΙΚΑΣ

Γραμματεία: ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΣΑΚΑΒΟΥ, ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΕΣΚΑΘ

1η αγωνιστική

*10/11/2019 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ

12:00 ΑΝΑΛΗΨH – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ, ΛΙΑΚΟΥ

Γραμματεία: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

*10/11/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

Διαιτητές: ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

Γραμματεία: ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ, ΘΩΔΗ, ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

*10/11/2019 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ

15:00 ΝΙΚΗ Β. –  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

Διαιτητές: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ

Γραμματεία: ΜΑΚΡΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ, ΠΕΓΙΟΥΚΑ