Αγία Άννα, Μαγνησιακός, Αστέρας, Ν.Α. Νίκης και Χλόη στις κορυφές στις τρεις τοπικές Κατηγορίες.
Ολα τα Αποτελέσματα και οι Βαθμολογίες σε Α’ ,Β’, Γ΄κατηγορία…
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική)
Α.Ε. 2002-Αγία Άννα 2-6
Δήμητρα-Μαγνησιακός 1-6
Ακρόπολη-ΓΣ Αλμυρού 0-2
Θησέας-Ρήγας Φεραίος 3-0
Αγχίαλος-Πύρασος 0-4
Τοξότης- ΕΛ Νηλέας 5-0
Σαρακηνός-Αίας Σούρπης 1-0
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Αγία Άννα 18 (27-2)
- Μαγνησιακός 18 (20-4)
- Γ.Σ. Αλμυρού 12 (14-6)
- Πύρασος 11 (18-4)
- Θησέας 11 (12-5)
- Ρήγας 10 (11-12)
- Σαρακηνός 9 (9-8)
- Αίας 8 (10-7)
- Τοξότης 7 (9-8)
- Αγχίαλος 5 (5-9)
- Ε.Λ. Νηλέας 5 (7-13)
- Ακρόπολη 4 (7-18)
- Α.Ε. 2002 0 (5-24)
- Δήμητρα 0 (6-39)
Η επόμενη 7η αγωνιστική
Αγία Άννα-Μαγνησιακός
Ρήγας Φεραίος-Α.Ε. 2002
Πύρασος-Δήμητρα
Αίας-Θησέας
Γ.Σ. Αλμυρού-Αγχίαλος
Ε.Λ. Νηλέας-Σαρακηνός
Τοξότης-Ακρόπολη
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική)
Αστέρας-Πανιώνιος 2-0
ΑΠΟΒ-Σκιάθος 1-2
Μυρμηδόνες-Άνθιμος Γαζής 2-1
Αγία Παρασκευή-Διαγόρας 2-1
Δάφνη-Μικροθήβες 6-0
Σκόπελος-Ιάσων Άλλης Μεριάς 1-1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Αστέρας Ρ. 10 (6-1)
Μυρμηδόνες 9 (6-4)
Α.ΠΟ.Β. 9 (7-6)
Σκιάθος 7 (6-2)
Πανιώνιος 6 (11-7)
Σκόπελος 4 (7-5)
Αγ. Παρασκευή 4 (3-5)
Ιάσων Α.Μ. 4 (4-6)
Δάφνη 3 (8-4)
Διαγόρας 3 (4-5)
Ανθιμος Γαζής 3 (5-13)
Μικροθήβες 1 (2-12)
*Διαγόρας, Σκιάθος, Δάφνη και Σκόπελος έχουν έναν αγώνα λιγότερο.
Η επόμενη 5η αγωνιστική
Μικροθήβες-Άνθιμος Γαζής
Ιάσων-Δάφνη
Διαγόρας-Μυρμιδόνες
Σκιάθος-Σκόπελος
Αστέρας-Αγία Παρασκευή
Πανιώνιος-ΑΠΟΒ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η)
ΝΑ Νίκης-Απόλλων Καναλίων 4-1
ΑΕ Χλόης-Κένταυρος Ν.Π. 4-1
Ελευθεριακός-Ατρόμητος 2-2
Άνω Λεχώνια-Πηλέας 1-1
Νέοι Αγίας Άννας-Αχιλλέας Αχιλλείου 1-4
Ρεπό: Ηρακλής
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν.Α. Νίκης 6 (9-1)
ΑΕ Χλόης 6 (7-3)
Ελευθεριακός 4 (6-2)
Κένταυρος Ν.Π. 3 (5-7)
Νέοι Αγ.Αννας 3 (3-5)
Αχιλλέας Αχιλ. 3 (6-4)
Ανω Λεχώνια 1 (1-1)
Ατρόμητος Ν.Ι. 1 (5-6)
Πηλέας 1 (1-6)
Ηρακλής Β. 0 (1-2)
Απόλλων Καν. 0 (1-8)
*Τα Ανω Λεχώνια και ο Ηρακλής έχουν κάνει ρεπό
Η επόμενη 3η αγωνιστική
Πηλέας-Απόλλων Καναλίων
Ηρακλής-Άνω Λεχώνια
Ατρόμητος-Ν.Α. Νίκης
Χλόη-Ελευθεριακός
Κένταυρος Ν.Π.-Νέοι Αγ. Άννας
Ρεπό: Αχιλλέας Αχιλλείου
ΝΕΩΝ “ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΡΒΑΣ”
Ηρακλής – Νίκη Β. 3-5
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΘ
Για την Τετάρτη 7/12 ορίστηκαν οι αγώνες της πρώτης φάσης:
Δήμητρα-Γ.Σ. Αλμυρού (15:00) Αλμυρού
Α.Ε. 2002-Ε.Λ. Νηλέας (15:00) Καλών Νερών
Διαγόρας-Πύρασος (18:00) Στεφανοβικείου
Αστέρας-Αίας Σούρπης (18:00) Ριζομύλου
Ατρόμητος Ν.Ι.-Ρήγας Φεραίος (19:00) Βασδέκειο