Όλη η  «κίνηση» στην ΕΠΣΘ το Σαββατοκύριακο

Αγία Άννα, Μαγνησιακός, Αστέρας, Ν.Α. Νίκης και Χλόη στις κορυφές στις τρεις τοπικές Κατηγορίες.

Ολα τα Αποτελέσματα και οι Βαθμολογίες σε Α’ ,Β’, Γ΄κατηγορία…

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγωνιστική)

Α.Ε. 2002-Αγία Άννα  2-6

Δήμητρα-Μαγνησιακός 1-6

Ακρόπολη-ΓΣ Αλμυρού 0-2

Θησέας-Ρήγας Φεραίος 3-0

Αγχίαλος-Πύρασος 0-4

Τοξότης- ΕΛ Νηλέας 5-0

Σαρακηνός-Αίας Σούρπης 1-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Αγία Άννα 18 (27-2)
  2. Μαγνησιακός 18 (20-4)
  3. Γ.Σ. Αλμυρού 12 (14-6)
  4. Πύρασος 11 (18-4)
  5. Θησέας 11 (12-5)
  6. Ρήγας 10 (11-12)
  7. Σαρακηνός 9 (9-8)
  8. Αίας 8 (10-7)
  9. Τοξότης 7 (9-8)
  10. Αγχίαλος 5 (5-9)
  11. Ε.Λ. Νηλέας 5 (7-13)
  12. Ακρόπολη 4 (7-18)
  13. Α.Ε. 2002 0 (5-24)
  14. Δήμητρα 0 (6-39)

Η επόμενη 7η αγωνιστική

Αγία Άννα-Μαγνησιακός

Ρήγας Φεραίος-Α.Ε. 2002

Πύρασος-Δήμητρα

Αίας-Θησέας

Γ.Σ. Αλμυρού-Αγχίαλος

Ε.Λ. Νηλέας-Σαρακηνός

Τοξότης-Ακρόπολη

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική)

Αστέρας-Πανιώνιος 2-0

ΑΠΟΒ-Σκιάθος 1-2

Μυρμηδόνες-Άνθιμος Γαζής 2-1

Αγία Παρασκευή-Διαγόρας 2-1

Δάφνη-Μικροθήβες 6-0

Σκόπελος-Ιάσων Άλλης Μεριάς 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Αστέρας Ρ.         10 (6-1)

Μυρμηδόνες     9 (6-4)

Α.ΠΟ.Β.                9 (7-6)

Σκιάθος                7 (6-2)

Πανιώνιος           6 (11-7)

Σκόπελος             4 (7-5)

Αγ.  Παρασκευή  4 (3-5)

Ιάσων Α.Μ.        4 (4-6)

Δάφνη  3 (8-4)

Διαγόρας            3 (4-5)

Ανθιμος Γαζής   3 (5-13)

Μικροθήβες      1 (2-12)

*Διαγόρας, Σκιάθος, Δάφνη και Σκόπελος έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

Η επόμενη 5η αγωνιστική

Μικροθήβες-Άνθιμος Γαζής

Ιάσων-Δάφνη

Διαγόρας-Μυρμιδόνες

Σκιάθος-Σκόπελος

Αστέρας-Αγία Παρασκευή

Πανιώνιος-ΑΠΟΒ

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η)

ΝΑ Νίκης-Απόλλων Καναλίων 4-1

ΑΕ Χλόης-Κένταυρος Ν.Π. 4-1

Ελευθεριακός-Ατρόμητος 2-2

Άνω Λεχώνια-Πηλέας 1-1

Νέοι Αγίας Άννας-Αχιλλέας Αχιλλείου 1-4

Ρεπό: Ηρακλής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ν.Α. Νίκης          6 (9-1)

ΑΕ Χλόης             6 (7-3)

Ελευθεριακός   4 (6-2)

Κένταυρος Ν.Π.    3 (5-7)

Νέοι Αγ.Αννας  3 (3-5)

Αχιλλέας Αχιλ.   3 (6-4)

Ανω Λεχώνια     1 (1-1)

Ατρόμητος Ν.Ι. 1 (5-6)

Πηλέας                 1 (1-6)

Ηρακλής Β.         0 (1-2)

Απόλλων Καν.   0 (1-8)

*Τα Ανω Λεχώνια και ο Ηρακλής έχουν κάνει ρεπό

Η επόμενη 3η αγωνιστική

Πηλέας-Απόλλων Καναλίων

Ηρακλής-Άνω Λεχώνια

Ατρόμητος-Ν.Α. Νίκης

Χλόη-Ελευθεριακός

Κένταυρος Ν.Π.-Νέοι Αγ. Άννας

Ρεπό: Αχιλλέας Αχιλλείου

 

ΝΕΩΝ «ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΡΒΑΣ»

Ηρακλής – Νίκη Β. 3-5

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΘ

Για την Τετάρτη 7/12 ορίστηκαν οι αγώνες της πρώτης φάσης:

Δήμητρα-Γ.Σ. Αλμυρού (15:00) Αλμυρού

Α.Ε. 2002-Ε.Λ. Νηλέας  (15:00) Καλών Νερών

Διαγόρας-Πύρασος (18:00) Στεφανοβικείου

Αστέρας-Αίας Σούρπης (18:00) Ριζομύλου

Ατρόμητος Ν.Ι.-Ρήγας Φεραίος (19:00) Βασδέκειο

Εγγραφείτε στην ομάδα Magnesianews στο Viber για να λαμβάνετε ενημερώσεις.
Ακολουθήστε τη ροή Magnesianews στο Google News και μείνετε σε επαφή με ότι συμβαίνει.