Αναλυτικά:
Α’ ΕΠΣΘ/17η αγωνιστική
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
*15:00, Βοηθητικό ΕΑΚ: Θησέας – Αγ. Παρασκευή
Διαιτητής: Θεοχάρης, βοηθοί: Κυριαζής, Γιάννης
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
*11:00, Βασδέκειο: Ηρακλής Β. – Ακρόπολη
Διαιτητής: Χαλβατζάκος, βοηθοί: Κυριαζής, Τριφονίδης
*11:00, Γήπεδο Ι.Μ. Δημητριάδος: Άνθιμος Γαζής – Πρωτεσίλαος
Διαιτητής: Βλάχος, βοηθοί: Παπαδημητρίου Θ., Σκρίμπας
*11:00, Γήπεδο ΕΤΒΑ: Πηλέας – Σαρακηνός
Διαιτητής: Δημητριάδης, βοηθοί: Τασιόπουλος Θ., Καφτεράνης
*15:00, Γήπεδο Μαγνησιακού: Μαγνησιακός – Πύρασος
Διαιτητής: Ρούσης, βοηθοί: Τασιόπουλος Θ., Τσάγγαρης
*15:00, Γήπεδο Στεφανοβικείου: Διαγόρας – Παγασητικός
Διαιτητής: Τασιόπουλος Γ., βοηθοί: Γεωργαντζής, Γοργόρης
Β’ ΕΠΣΘ/15η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
*15:00, Γήπεδο Αγ. Γ. Νηλείας: ΑΕ 2002 – Ε.Λ. Νηλέας
Διαιτητής: Βαρτσάκης, βοηθοί: Αντωνίου, Τσάγγαρης
*15:00, Γήπεδο Ι.Μ. Δημητριάδος: Ελευθεριακός – Αγία Άννα
Διαιτητής: Αθηναίος, βοηθοί: Ζακυνθινός, Σαρακατσάνος
*15:00, Γήπεδο Πορταριάς: Μακρινίτσα – Νέος Μαγνησιακός
Διαιτητής: Πλακιάς, βοηθοί: Κατσιγιαννάκης, Μπαρτζιάλης
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
*11:00, Βοηθητικό ΕΑΚ: Εθνικός – Ιωλκός
Διαιτητής: Βέργου, βοηθοί: Μπασδάνη, Μπαρτζιάλης
*15:00, Γήπεδο Αργαλαστής: Κένταυρος Ν.Π. – Τοξότης
Διαιτητής: Λιάγκος, βοηθοί: Αντωνίου, Κούστας
*15:00, Βοηθητικό ΕΑΚ: Ιάσων Α.Μ. – Δύναμις
Διαιτητές: Βαρτσάκης, βοηθοί: Μπέλλου, Κατσιγιαννάκης
2ος όμιλος
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
*15:00, Γήπεδο Καναλίων: Απόλλων – Πανιώνιος
Διαιτητής: Νικόπουλος, βοηθοί: Αγγελόπουλος, Γοργόρης
*15:00, Γήπεδο Νέαπολης: Δάφνη – Μυρμηδόνες
Διαιτητής: Ρούσης, βοηθοί: Σακκάς Δ., Σκρίμπας
*15:00, Γήπεδο Ριζομύλου: Αστέρας – Αχιλλέας
Διαιτητής: Κούστας, βοηθοί: Τριφονίδης, Καφτεράνης
*15:00, Γήπεδο Αϊδινίου: Αγροτικός – Ερμής
Διαιτητής: Παλτατζής, βοηθοί: Βλάχος, Γερμάνης
*15:00, Γήπεδο Ευξεινούπολης: Δήμητρα – Αγχίαλος
Διαιτητής: Τασιόπουλος Γ., βοηθοί: Γεωργαντζής, Μπέλλου
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
*15:00, Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Ηρακλής – Άθλος
Διαιτητής: Σαμαράς, βοηθοί: Ευσταθιάδης, Αναστασίου Π.