Η ΕΣΚΑΘ ανακοίνωσε το πρόγραμμα, τους διαιτητές και τους γραμματείες για τους αγώνες που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά:
Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
13η αγωνιστική
*26/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
16:00 Α.Ε.Β. ΔΙΜΗΝΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.
Γραμματεία: ΓΚΑΛΙΔΗ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ, ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
*26/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
18:00 Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.
Διαιτητές: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ
*26/1/2019 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
18:00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΙΩΝΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΑΛΑΣ, ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ
*26/1/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
19:00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Λ.-ΜΥΤΙΚΑΣ
Διαιτητές: ΦΑΚΙΤΣΑΣ, ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: ΧΟΡΤΗ, ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ, ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ
*27/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ
11:00 ΑΓΡΙΑ B.C.-Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ
Διαιτητές: ΖΑΧΑΡΗΣ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Γραμματεία: ΠΕΓΙΟΥΚΑ, ΣΧΟΙΝΑΣ, ΠΟΛΥΖΟΣ
*27/1/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ
18:00 ΑΝΑΛΗΨΗ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Διαιτητές: ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ, ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ, ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ
Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
12η αγωνιστική
*26/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ
16:00 ΙΩΛΚΙΑ-B.C. VOLOS
Διαιτητές : ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ, ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: ΜΑΡΟΥΣΟΣ, ΠΑΣΣΙΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ
*26/1/2019 ΚΛ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ 18:30
Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Διαιτητές: ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: ΓΙΑΝΝΗ, ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
*27/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΡΤΑΡIAΣ
17:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΝΙΚΑΙΑ 2012
Διαιτητές: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ
Γραμματεία: ΡΩΜΗΟΥ, ΓΚΑΛΙΔΗ, ΠΟΛΥΖΟΣ
*27/1/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
17:30 ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β’-ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ, ΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ, ΚΕΝΑΝΙΔΗ
*27/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
18:00 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ.-ΑΡΜΕΝΙΟ
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ, ΠΟΥΡΓΙΑΝΟΣ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ
Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος Όμιλος
11η αγωνιστική
*26/1/2019 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΓΙΑΣ
20:00 ΕΡΜΗΣ 2018-ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
Διαιτητές: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: ΝΑΝΟΥΛΗ, ΓΚΑΤΖΙΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
*27/1/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ
11:30 B.C. LARISA-ΑΟΣΚΟΠΕΛΟΥ
Διαιτητές: ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ, ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ, ΧΑΡΙΤΟΣ, ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ
*27/1/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
19:30 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ, ΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΚΕΝΑΝΙΔΗ, ΝΑΝΟΥΛΗ, ΑΝΔΡΕΟΥ
*27/1/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡOY
19:30 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ -ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
Διαιτητές: ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Γραμματεία: ΠΟΥΡΓΙΑΝΟΣ, ΒΕΛΕΤΖΑΣ, ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ