Διαιτητές και κριτές για τους αγώνες ΕΣΚΑΘ (20-21/11)

Τους διαιτητές και κριτές των αναμετρήσεων που θα διεξαχθούν για τα πρωταθλήματά της ανακοίνωσε η ΕΣΚΑΘ.

Οι ορισμοί για τους αγώνες με ομάδες της Μαγνησίας έχουν ως εξής:

Α1 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

Ανάληψη-ΕΑΛ (ΕΑΚ Βόλου, 17:00): Μπουγλός Ι.-Δημητρόπουλος (Μαρούσος, Καροτσάκης, Πολύζος)

ΓΣ Βόλου-ΑΕΒΔ («Β. Παρασκευόπουλος», 18:00): Αβραμίδου6-Παπαγιώτης (Πεγιο΄λυκλ, Ανδριοπούλου, Βελέτζας)

Φοίβος-Ίωνας (Γιάννουλης, 18:30): Μαραμής-Λυτροσυγκούνης (Νανούλη, Ξίφτος, Πετρόπουλος. Γυμν: Σταμάτης)

Αιολικός-Ανόρθωση (Ν. Ιωνίας, 19:00): Γιαννούλης-Καραθάνος (Πασιάς, Καραγεώργος, Βενετσάνος)

Α2 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

Ερμής Αγιάς-Κένταυρος Ζαγοράς (Αγιάς, 17:30): Γιατρόπουλος-Παπαπρίλης (Δημουλά, Κενανίδη, Τσιοτινός)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Τιτάνες Αλμυρού-ΓΣ Σκιάθου (Αλμυρού, 11:30): Δημητρόπουλος-Παπαγιώτης (Πεγιούκα, Μαντούδης, Ανδριόπουλος)

Ακαδημία Αθλημάτων-BC Volos (Ράπτου, 17:00): Αθανασόπουλος-Χριστοδούλου (Μότσιος, Σακαβού, Νταχμίρης)

Πρωτάθλημα Γυναικών

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Νίκη Βόλου-Αιολικός (Νέας Ιωνίας, 12:00): Γεωργοσόπουλος-Σκοτεινιώτη (Χούτα, Βλάχος, Βελέτζας)

Πρωτάθλημα Κ21

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας (ΕΑΚ Βόλου, 19:00): Μπουγλός Ι.-Δημητρόπουλος (Χούτα, Πολύζος, Καροτσάκης)

Πρωτάθλημα Παίδων

ΓΣ Βόλου Β’-Ολυμπιονίκης («Β. Παρασκευόπουλος», 09:00): Παπαγιώτης (Μαντούδης, Πεγιούκα)

Νίκη Βόλου-Ανάληψη (ΕΑΚ Βόλου, 10:00): Δημητρόπουλος-Σκοτεινιώτη (Μαρούσος, Βενετσάνος, Καραγεώργος)

Τιτάνες Αλμυρού-Αιολικός Β’ (Αλμυρού, 11:00): Γεωργοσόπουλος (Τοψάκης, Μπορλότος, Βελέτζας)

Αγριά-Ολυμπιακός Βόλου (Αγριάς, 11:30): Καραθάνος-Γιαννούλης (Καρρά, Πεγιούκα, Πολύζος)

Ανόρθωση-Ίωνας (ΕΑΚ Βόλου, 12:00): Δημητρόπουλος-Σκοτεινιώτη (Μαρούσος, Καραγεώργος, Βενετσάνος)

BC Volos-Oλυμπιονίκης («Β. Παρασκευόπουλος», 12:45): Παπαγιώτης (Μαρτυγάκη, Μαντούδης, Ανδριοπούλου)

ΓΣ Αλμυρού-Ακαδημία ΓΣΒ (Αλμυρού, 13:00): Γεωργοσόπουλος (Μπρολότος, Τοψάκης, Βελέτζας)

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

ΑΕΒΔ-Τιτάνες Αλμυρού (Ν. Ιωνίας, 10:00): Αβραμίδου (Γρηγοροπούλου, Βλάχος, Βελέτζας)