Από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών και Βοηθών Διαιτητών για την 20η Αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΘ και για την 18η Αγωνιστική της Β’ ΕΠΣΘ.
Αναλυτικά:
A’ ΕΠΣΘ/20η αγωνιστική
Σάββατο 17 Μαρτίου
*15:00, Βοηθητικό ΕΑΚ: Άνθιμος Γαζής – Θησέας
Διαιτητής: Σαμαράς, βοηθοί: Σφυρής, Σακκάς Π.
*15:00, Γήπεδο Σέσκλου: Ακρόπολη – Πηλέας
Διαιτητής: Δημητριάδης, βοηθοί: Σακκάς Δ., Αναστασίου Α.
Κυριακή 18 Μαρτίου
*11:00, Γήπεδο Σαρακηνού: Παγασητικός – Αγία Παρασκευή
Διαιτητής: Κούστας, βοηθοί: Μπαρτζιάλης, Σφυρής
*11:30, Γήπεδο Σκιάθου: Σκιάθος – Σαρακηνός
Διαιτητής: Καλατζής, βοηθοί: Κόκκαλης, Δημητράκης
*15:00, Γήπεδο Στεφανοβικείου: Διαγόρας – Ηρακλής Βόλου
Διαιτητής: Ρούσης, βοηθοί: Τασιόπουλος Θ., Γεωργαντζής
*15:00, Γήπεδο Πτελεού: Πρωτεσίλαος – Πύρασος
Διαιτητής: Βαρτσάκης, βοηθοί: Γιάννης, Σακκάς Δ.
*15:00, Γήπεδο Σούρπης: Αίας – Μαγνησιακός
Διαιτητής: Κούστας, βοηθοί: Καρακίτσος, Γοργορής
Β’ ΕΠΣΘ/18η αγωνιστική
Πρώτος όμιλος
Σάββατο 17 Μαρτίου
*15:00, Γήπεδο Ι.Μ. Δημητριάδος: Ελευθεριακός – ΑΕ 2002
Διαιτητής: Βλάχος, βοηθοί: Κατσιγιαννάκης, Μαγουλιανίτης
*15:00, Γήπεδο Λεχωνίων: Νηλέας – Εθνικός
Διαιτητής: Ρούσης, βοηθοί: Καφτεράνης, Παπαδημητρίου Θ.
*15:00, “Olimpico”: Αγία Άννα – Νέος Μαγνησιακός
Διαιτητής: Πλακιάς, βοηθοί: Μπασδάνη, Τριφονίδης
Κυριακή 18 Μαρτίου
*11:00, Βοηθητικό ΕΑΚ: Δύναμις – Ιωλκός
Διαιτητής: Βλάχος, βοηθοί: Αγγελόπουλος, Σαρακατσάνος
*15:00, Γήπεδο Άλλης Μεριάς: Ιάσων Α.Μ. – Κένταυρος Ν.Π.
Διαιτητής: Ευσταθιάδης, βοηθοί: Μπασδάνη, Τριφονίδης
Δεύτερος όμιλος
Σάββατο 17 Μαρτίου
*15:00, Γήπεδο Μικροθηβών: Μικροθήβες – Ηρακλής Α.Θ.
Διαιτητής: Τασιόπουλος Γ., βοηθοί: Γεωργαντζής, Τασιόπουλος Θ.
*15:00, Γήπεδο Νεάπολης: Δάφνη – Αστέρας
Διαιτητής: Βαρτσάκης, βοηθοί: Σκρίμπας, Αναστασίου Π.
*15:00, Γήπεδο Αγχιάλου: Αγχίαλος – Άθλος Αλμυρού
Διαιτητής: Νικόπουλος, βοηθοί: Ζακυνθινός, Τσάγγαρης
Κυριακή 18 Μαρτίου
*11:00, Γήπεδο Ι.Μ. Δημητριάδος: Πανιώνιος – Αγροτικός
Διαιτητής: Νικόπουλος, βοηθοί: Γερμάνης, Χατζής
*15:00, Γήπεδο Ευξεινούπολης: Δήμητρα – Απόλλων Καναλίων
Διαιτητής: Σαμαράς, βοηθοί: Καφτεράνης, Μαγουλιανίτης
*15:00, Γήπεδο Πλατάνου: Μυρμηδόνες – Ερμής
Διαιτητής: Λιάγκος, βοηθοί: Αντωνίου, Κατσιγιαννάκης