Τα αποτελέσματα των κολυμβητών της Νίκης Β. στο 2ο Κύπελλο ΝΟΒΑ

Μεγάλες επιτυχίες κατέγραψε η Νίκη Βόλου στους κολυμβητικούς αγώνες «2ο Κύπελλο ΝΟΒΑ» που διοργανώθηκαν το τριήμερα 10-12 Μαΐου στον Βόλο.

Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής ομάδας

800m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ Γ.Σ.Β Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 09:21.09
2η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ.Σ.Β Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 09:48.29

800m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 10:11.83
3η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 10:23.63

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 18:21.04

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:32.79

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΖΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗ 2006 ΠΚ-Β 05:25.11
2η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 05:54.20

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 05:09.59

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:59.97

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 05:15.30

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:32.96

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:30.25
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:32.85
6η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:33.39
7η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:34.25

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 00:26.89
50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
15η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 00:36.79

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:29.59
3η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:30.73

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 00:35.60

100m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛ. Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 01:13.68

100m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 01:15.64

100m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:37.50

100m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 01:26.51

100m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
8η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:38.60

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:56.23

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:07.57

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:13.98
4η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:15.61
7η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:21.87

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:13.82
2η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 02:14.76
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 02:19.62

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:09.08
5η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:23.59
6η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:26.47
8η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:50.16

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:26.66

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:11.70
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:19.51

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:31.70

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:35.18

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:47.58

100m ΥΠΤΙΟ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:07.55
100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 01:11.00

100m ΥΠΤΙΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:09.49
6η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:19.09

100m ΥΠΤΙΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΜΕΡΙΣΤΟΥΔΗ ΒΑΪΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:09.53
3η ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:09.54
5η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:14.08
9η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 01:16.80

100m ΥΠΤΙΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:17.51

800m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 09:49.60

800m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 09:37.23

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 19:51.66

400m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 04:40.48

400m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 04:59.62
4η ΚΟΤΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 05:04.27

400m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 04:47.30

400m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:32.31
5η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:45.57
6η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 04:46.78

50m ΥΠΤΙΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
3η ΚΑΣΑΠΛΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 00:34.38
4η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:35.24

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
2η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 00:40.82

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 00:44.88

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 00:34.13

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΕΦΗΒΩΝ (50m)
3η ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2002 ΕΦΗΒ 00:32.60

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:37.97
4η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:44.96

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
2η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:42.40
4η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 02:45.93

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
3η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 02:26.18

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΛΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:24.28
3η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:32.95

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:32.07
6η ΣΤΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:43.63

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΚΟΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΚΡ-Α 01:02.85

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
2η ΧΑΡΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:07.67
6η ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:18.07

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
3η ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:03.60

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΚΟΥΤΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 01:10.64

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΓΚΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 01:14.78

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΙΔΩΝ (50m)
4η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2003 ΠΑΙΔ 01:04.56

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:08.01
5η ΣΤΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 01:11.60

200m ΥΠΤΙΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΚ-Α 02:47.20

200m ΥΠΤΙΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50m)
3η ΣΔΡΑΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2005 ΠΠ-Α 02:35.82

200m ΥΠΤΙΟ-ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50m)
1η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΠ-Β 02:26.91

200m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (50m)
1η ΑΡΑΜΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΚΡ-Α 03:09.58

200m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50m)
6η ΒΕΝΕΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2006 ΠΚ-Β 03:26.59

200m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΑΝΔΡΩΝ (50m)
1η ΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 1999 ΑΝΔΡ 02:43.54

200m ΠΡΟΣΘΙΟ=ΠΑΙΔΩΝ (50m)
1η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2004 ΠΑΙΔ 02:39.46

Τα αποτελέσματα της προαγωνιστικής

800m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 10:25.33

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:39.27
23η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.94

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
22η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:41.03
28η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:44.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:37.20
24η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.29
25η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.99
26η ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.24
32η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:48.14
36η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:36.80
26η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.93
32η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:51.88

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:35.16

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.35
7η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.25

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
23η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.26

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.15

100m ΥΠΤΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΜΑΡΓΑΡ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.61

100m ΥΠΤΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.39

100m ΥΠΤΙΟ-ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:35.74

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:54.47
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:56.57
14η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝ. Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:33.24

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:59.93
12η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:01.68
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:07.66

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:27.45
9η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:41.02

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 03:11.70

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
4 175687 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 02:48.07

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
17η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:04.64

4 Χ50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:00.38
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.24
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΜΑΡΓΑΡ. 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.71
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:58.05
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.24
ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
5η ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:39.27
23η ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.94

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
22η ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:41.03
28η ΜΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 00:44.17

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 00:32.54

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:37.20
24η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.29
25η ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:43.99
26η ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:44.24
32η ΝΙΦΟΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:48.14
36η ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΑΓ9 00:56.52

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
9η ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:36.80
26η ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:42.93
32η ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 00:51.88

50m EΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
8η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 00:35.16

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:48.35
7η ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2010 ΚΡ9 00:52.25

50m ΠΡΟΣΘΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
23η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 00:56.26

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 01:16.15

100m ΥΠΤΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΜΑΡΓΑΡ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 01:25.61

100m ΥΠΤΙΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 01:36.39

100m ΥΠΤΙΟ-ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΑΤΡΑΜΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 01:35.74

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
3η ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:54.47
4η ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 02:56.57
14η ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΚΡ10 03:33.24

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
10η ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 02:59.93
12η ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:01.68
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΚΡ11 03:07.66

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
1η ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΑΡΕΤΗ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:27.45
9η ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΚΡ12 02:41.02

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
11η ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2009 ΑΓ10 03:11.70

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2008 ΑΓ11 02:48.07

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (50m)
17η ΜΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ 2007 ΑΓ12 03:04.64

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:00.38
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.24
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΜΑΡΓΑΡ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:33.71
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:58.05
ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ9

4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
7η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:53.24
ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΑΓ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 03:16.88
ΜΠΟΥΤΙΝΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΝΙΖΑΜΗ ΙΟΥΛΙΑ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΑΦ 2010 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ9

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (50m)
4η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:59.91
ΤΣΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΜΑΡΓΑΡ. 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10
ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΥ ΑΘΗΝΑ 2009 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ10

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (50m)
6η ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΛΟΥ ‘Η ΝΙΚΗ’ 02:57.92
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΩΝΗ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2008 Γ.Σ.Β. Η ΝΙΚΗ ΚΡ11