FRENZY PROJECTS

Με «σύμμαχο» τον καιρό και με τη συμμετοχή 420 αθλητών κι αθλητριών διεξήχθη με απόλυτη επιτυχία η 2η προπονητική ημερίδα στίβου από το τμήμα στίβου του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ» σε συνεργασία με την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας, το Σάββατο 18 Μαρτίου στο Πανθεσσαλικό Στάδιο.

Στην ημερίδα, την οποία παρακολούθησαν πλήθος γονέων, συμμετείχαν αθλητές κι αθλήτριες από τα τμήματα στίβου της Νίκης Βόλου, του ΑΟ Μαγνησίας, του ΑΤΛΑΝΤΑ, του Γυμναστικού Συλλόγου Βόλου, του Γ.Σ. Βελεστίνου, ενώ ιδιαίτερη χαρά αποτέλεσε η συμμετοχή και του Γ.Σ. Σκιάθου που έδωσε το παρών για πρώτη φορά στους αγώνες.

Ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη κι έφορος του τμήματος Στέργιος Φάτσης δεν κατέστη εφικτό να παρευρεθεί στην ημερίδα καθώς βρισκόταν στην Αθήνα στην τακτική συνέλευση του ΣΕΓΑΣ στην Αθήνα, ωστόσο συνεχάρη τηλεφωνικά τους διοργανωτές, προπονητές, και αθλητές για την επιτυχή διοργάνωση της ημερίδας.

Το τμήμα στίβου του Γ.Σ.Β. «Η ΝΙΚΗ» ευχαριστεί τους προπονητές Παύλο Παρασκευόπουλο, Απόστολο Βλαχάβα, Βάσω Κολλυμένου, Δήμητρα Αηδονίδου κι Ελένη Σκουργιά, τους βοηθούς, τα μέλη της γραμματειακής υποστήριξης κι όσους συνέδραμαν ώστε να υλοποιηθεί επιτυχώς αυτή η διοργάνωση.

Η Διοίκηση του Ερασιτέχνη, η Δ.Ε. του τμήματος και οι προπονητές συγχαίρουν όλους τους αθλητές κι αθλήτριες για την προσπάθειά τους. Ευχαριστούν τον υπεύθυνο του Πανθεσσαλικού Σταδίου Τάσο Μιλάνο και τους χορηγούς. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στην εταιρεία ΕΨΑ Α.Ε. που «δρόσισε» με τα αναψυκτικά της τους μικρούς αθλητές κι αθλήτριες στηρίζοντας για μία ακόμη φορά την προσπάθεια της ομάδας.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΝΗΠΙΑ -ΝΗΠΙΑ

30Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΤΛΑΣ

3ος ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΤΛΑΣ

ΠΡΟΝΗΠΙΑ -ΝΗΠΙΑ

30Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΚΑΪΤΕΤΖΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΤΛΑΣ

2η ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

3η ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΗ ΚΛΕΙΩ Γ.Σ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

ΠΡΟΝΗΠΙΑ -ΝΗΠΙΑ

30Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΟΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΑΣ ΑΤΛΑΣ

3ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΟΝΗΠΙΑ -ΝΗΠΙΑ

30Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΛΙΑΜΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Σ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

3η ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

30Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1ος ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

2ος ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

30Μ ΑΓΟΡΙΑ

1η ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΥ ΔΑΝΑΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

1η ΛΙΤΑΙΝΑ ΕΥΑ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2η ΜΕΤΟΧΑΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ Γ.Σ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

3η ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΤΛΑΣ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

200Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΒΙΚΤΟΡΑΣ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3ος ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΤΛΑΣ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

200Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΠΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

1η ΜΙΛΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2η ΚΑΝΤΟΛΑ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

30Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΚΙΝΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

30Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

2η ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3η ΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΕDICINE BALL 1KG KOΡΙΤΣΙΑ

1η ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

2η ΚΟΝΙΑΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η ΓΚΟΥΒΑΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΕDICINE BALL 1KG ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΝΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΓΑΡΔΕΝΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

40Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΛΑΣ

3ος ΤΣΟΥΚΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

40Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΣΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ ΣΕΜΙΝΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑ ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ Γ.Σ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

3η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

40Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΜΙΛΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2ος ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

40Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΚΟΤΣΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΔΕΝΕΛΑΒΑ ΜΕΝΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η ΜΠΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

400Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΝΑ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2η ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΣΤΕΛΛΑ

3η ΚΟΥΤΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

400Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΤΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΠΙΛΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΛΑΣ

3ος ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΒΙΒΗ ΑΤΛΑΣ

2η ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

3η ΖΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΤΛΑΣ

Β’- Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΕDICINE BALL 1KG ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

2η ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

3η ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

Β’ – Γ’ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΕDICINE BALL 1KG ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΤΛΑΣ

2ος ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΤΑΝΟΥΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2ος ΔΕΝΕΛΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΜΠΑΡΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΤΛΑΣ

3ος ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΚΙΑΘΟΣ

2η ΜΑΪΠΑ ΕΥΗ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3η ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

50Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΚΛΕΑΝΘΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

1η ΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΑΤΛΑΣ

3η ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

50Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΠΑΛΙΑΡΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΠΥΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΜΟΚΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΜΑΔΙΑΣ ΙΑΣΩΝ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3ος ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΛΑΣ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΤΡΙΧΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΑΤΛΑΣ

2η ΠΟΥΛΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΤΛΑΣ

3η ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΒΑΛΑΜΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

2ος ΚΡΑΝΙΑΣ ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΓΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΙΑΘΟΣ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΒΑΓΔΟΥΤΗ ΕΥΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΓΚΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3η ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

600Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΕΥΑΝΝΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η ΠΑΠΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

600Μ ΑΓΟΡΙΑ

1ος ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2ος ΤΣΑΝΤΕΡΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3ος ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΙΑ 6×40Μ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ

1η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η ΑΤΛΑΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΙΑ 6×40Μ

Β’ – Γ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η Α.Ο.ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

2η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΣΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΜΙΚΤΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΓΟΡΙΑ

1η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΣΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΜΙΚΤΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ

Δ’ – Ε’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ

3η ΑΤΛΑΣ